Szűrők:
| Minimum upvote (5): | Autipajzs (filter Gyagyás): |
« 2026-06-24
2026-06-25
2026-06-26 »
A helyzet megoldása
(
x
46
)
Jun 25, 2026 01:24:27
x
46
)
Jun 25, 2026 01:24:27
Endre 8 év után: “haha trollok győztem, én a sitten is nővel szexeltem mindennap”
Trollok: milyen nővel?
Endre: Ernővel, deeeee deee ott a személyikben a nő, vagy nem, nyaaautye
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Trollok: milyen nővel?
Endre: Ernővel, deeeee deee ott a személyikben a nő, vagy nem, nyaaautye
Jun 25, 2026 01:24:27
Nemzet Krónikása
(
x
21
)
Jun 25, 2026 05:55:11
x
21
)
Jun 25, 2026 05:55:11
Csodálatos... Minél többen ismerik meg, annál több bori-twinki-barnabás gazdatest cirógatja a púpját. Ha csak 2-3 retarddal több, megduplázta a támogatóinak számát.
Emiatt felesleges aggódni, mert ez mindegyik trashnél így van. Lásd pl. Vadász Gyulát, akinek havi szinten dobálnak be 300 ezer forintot a felszopók és konkrétan eltartják, miközben folyamatosan követelőzik, hogy erre-arra kéne pénz. Vagy Pista, akit meg az állítólagos trolljai tartanak fent a vizen, hogy legyen kontent, egyébként már Ő sem keresne annyit a TikTokból.
Endrénél viszont kurva hamar kikopnak ezek az emberek, Szarnabás meg Anyagos van jelenleg csak, meg esetleg Bori. Twinkyvel meg lett beszélve a TC-s trollok által és állítólag bocsánatot kért a faszságai miatt. Őt mondjuk tényleg nem értettem, mert egy bizonyos bőnyi informatikust szopatott szarrá tavaly, de nekem az már pozitívum, ha valaki belátja hogy hülyéséget csinált és abbahagyja, nem pedig "juszt is" nyomatja tovább, vagy éppenséggel bele is áll a fikásba, mint ahogyan azt Jenes tette az elmúlt hónapokban.
Anyagosnál meg Szarnabásnál szerintem ilyenre ne számítsunk, főleg a szerencsétlen macskás eset kapcsán. A moderátor csajnak kéne még beszélni a fejével, hátha jobb belátásra lehetne bírn.
Jun 25, 2026 05:55:11
Börimanó
Jun 25, 2026 09:34:32
Gyagyás!
Ha már esetleg kitolod a retkes beled a macskaólból, kitakarodhatnál füvet nyírni hogy ezt se anyádnak kelljen megcsinálni:
Nem akajok visszamennyi a böjtönbe. Tyerintyem ety ertyhetyo.
Ha már esetleg kitolod a retkes beled a macskaólból, kitakarodhatnál füvet nyírni hogy ezt se anyádnak kelljen megcsinálni:
Jun 25, 2026 09:34:32
Kendra
(
x
3
)
Jun 25, 2026 10:13:45
x
3
)
Jun 25, 2026 10:13:45
Amúgy viccen kívül, mióta a gyagyás háziőrizetben van már egy kis földi paradicsommá varázsolhatta volna a kertet ami a lelkének és a fizikumának és nem kicsit a megítélésén is javíthatna. Aztán mellette medencés kertes liveokat nyomhatna. Esetleg zoldséget, gyümölcsot termeszthetne, hogy ne a nyugdíjas anyja iskolaimenza kifőzdés maradékja legyen a kizárólagos tápanyagbevitele egy mosatlan műanyagtálból...
Ha ezek együttesen teljesülnének persze, akkor sem lehetne nagy a pofája az eltartott gyernőtt háziőrizetesnek, de sokkal hitelesebb lenne a cigtok koldusok között, mint a derékig szemétben bűzlő penészt lélegző papónak aki pont olyan lett, mint az apja pedig tengernyi lehetősége állt rendelkezésre amiről más csak álmodhat!
Ha ezek együttesen teljesülnének persze, akkor sem lehetne nagy a pofája az eltartott gyernőtt háziőrizetesnek, de sokkal hitelesebb lenne a cigtok koldusok között, mint a derékig szemétben bűzlő penészt lélegző papónak aki pont olyan lett, mint az apja pedig tengernyi lehetősége állt rendelkezésre amiről más csak álmodhat!
Jun 25, 2026 10:13:45
« 2026-06-24
2026-06-25
2026-06-26 »