Szűrők:
| Minimum upvote (5): | Autipajzs (filter Gyagyás): |
« 2026-06-27
2026-06-28
2026-06-29 »
Eazy
(
x
11
)
Jun 28, 2026 02:51:29
x
11
)
Jun 28, 2026 02:51:29
Milyen különös...
Én nem láttam még soha Istit csatakon.
Meg vagyok lepődve, hogy így bekarmolva egészen joviális és úgy beszél mintha normális lenne. Full elfeljette, hogy paranoid és még azt is meg merném kockáztatni, hogy minimálisan szellemes.
Én nem láttam még soha Istit csatakon.
Meg vagyok lepődve, hogy így bekarmolva egészen joviális és úgy beszél mintha normális lenne. Full elfeljette, hogy paranoid és még azt is meg merném kockáztatni, hogy minimálisan szellemes.
Azért szerelembe még nem kell esni
Jun 28, 2026 02:51:29
again mine the refund
(
x
7
)
Jun 28, 2026 04:08:41
x
7
)
Jun 28, 2026 04:08:41
Milyen különös...
Én nem láttam még soha Istit csatakon.
Meg vagyok lepődve, hogy így bekarmolva egészen joviális és úgy beszél mintha normális lenne. Full elfeljette, hogy paranoid és még azt is meg merném kockáztatni, hogy minimálisan szellemes.
Én nem láttam még soha Istit csatakon.
Meg vagyok lepődve, hogy így bekarmolva egészen joviális és úgy beszél mintha normális lenne. Full elfeljette, hogy paranoid és még azt is meg merném kockáztatni, hogy minimálisan szellemes.
Mindenkire máshogy hat az alkohol.
Endre embereket akar megölni és torkokat elvágni, hordó apja pedig boldog lesz mert elfelejti egy pillanatra mennyire szar az élete.
Jun 28, 2026 04:08:41
Vádemelés
Jun 28, 2026 06:59:13
#Vádirat,#98%,#3év,#gyomorideg
Jun 28, 2026 06:59:13
Hafré
(
x
10
)
Jun 28, 2026 09:15:25
x
10
)
Jun 28, 2026 09:15:25
Azt az ígéretét, hogy ha kap pénzt elissza azt kivételesen elhiszem.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 28, 2026 09:15:25
Erkelyszimulator
(
x
3
)
Jun 28, 2026 09:57:03
x
3
)
Jun 28, 2026 09:57:03
Endre tegnapi keresete: 0Ft.
Lesz ma tyekítyék? Jó lesz ez!
Lesz ma tyekítyék? Jó lesz ez!
Jun 28, 2026 09:57:03
A helyzet megoldása
(
x
46
)
Jun 28, 2026 10:29:59
x
46
)
Jun 28, 2026 10:29:59
Miért nem küldtök már normálisan pénzt Endrének?
Itt nevet rajtatok több száz ember hogy milyen nincstelen nyomorultak vagytok, hogy pár ezer forintokat utaltok
Tényleg ennyi, ezek vagytok? Szánalmasabb a brigád mint Endre, de legalább jót nevetünk rajtatok proletárok.
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Itt nevet rajtatok több száz ember hogy milyen nincstelen nyomorultak vagytok, hogy pár ezer forintokat utaltok
Tényleg ennyi, ezek vagytok? Szánalmasabb a brigád mint Endre, de legalább jót nevetünk rajtatok proletárok.
Jun 28, 2026 10:29:59
-
Jun 28, 2026 10:50:47
Brék, endi!
Jun 28, 2026 10:50:47
A TITOK CÍMŰ FILM
(
x
6
)
Jun 28, 2026 11:03:44
x
6
)
Jun 28, 2026 11:03:44
ja és akkora pontfarmoló vagyok hogy minusz 20-at kaptam
Nem gond tetyó, jön a többi is mellé!
Jun 28, 2026 11:03:44
PúpszásziRePont
(
x
6
)
Jun 28, 2026 11:15:59
x
6
)
Jun 28, 2026 11:15:59
Endikém tényleg 23 cm a dingidongi?
Megtrollkodta a teremtő rendesen a Gyagyást ezzel a méretes farokkal is. Mert hiába nagy, funkcióját tekintve már csak hugyozásra használható.
Jun 28, 2026 11:15:59
Kendra
(
x
3
)
Jun 28, 2026 11:41:24
x
3
)
Jun 28, 2026 11:41:24
Fifike tegnap jól beígérted a mai 9 órás kezdést, takarításról nem is beszélve...
Dehát ismerjük a mondást, te sosem hazudsz...
Dehát ismerjük a mondást, te sosem hazudsz...
Jun 28, 2026 11:41:24
dogoljmegsodi
(
x
5
)
Jun 28, 2026 11:41:32
x
5
)
Jun 28, 2026 11:41:32
szerintem astoki (Büdös) az egyetlen "alkotó" akinek sikerült alulmúlnia tiktokon a 2 ft-os bevételt is. inverz midász király
Jun 28, 2026 11:41:32
púpostulok
(
x
2
)
Jun 28, 2026 11:43:21
x
2
)
Jun 28, 2026 11:43:21
Milyen meglepő, hogy ismét el lett sodikázva a beígért műsor...
Jun 28, 2026 11:43:21
Jonciii
(
x
8
)
Jun 28, 2026 11:45:49
x
8
)
Jun 28, 2026 11:45:49
Lemaradtam a rendrakós live-ról? Damn
Jun 28, 2026 11:45:49
again mine the refund
(
x
7
)
Jun 28, 2026 11:56:59
x
7
)
Jun 28, 2026 11:56:59
Az ott.. az mind teafilter?
Jun 28, 2026 11:56:59
Kendra
(
x
3
)
Jun 28, 2026 13:49:26
x
3
)
Jun 28, 2026 13:49:26
Mindenki nyugodjon le Endre kóbor-macskás kézzel veri a farkát a 40 fokos putrijában derékig a szemétben.
Rend van na!
Rend van na!
Jun 28, 2026 13:49:26
Hahó
(
x
137
)
Jun 28, 2026 14:46:10
x
137
)
Jun 28, 2026 14:46:10
Oké, oké, Endre 40fokban dögledezik, de mi van asodival. Asodi mindig győz, mert ilyen sodi asodi. Kéne lőni egy tisztázós lájfszot asodi sikereiről.
Folyamatosan két győzelem között a pdf.
Jun 28, 2026 14:46:10
A TITOK CÍMŰ FILM
(
x
6
)
Jun 28, 2026 15:22:59
x
6
)
Jun 28, 2026 15:22:59
igen azt is a földre dobja. ha jobban megnézzük kukája gyakorlatilag nincs is.
és amire más is rámutatott már: sehol egy gecis zsebkendő. tényleg igaz lenne hogy a saját szájába nyomja?
és amire más is rámutatott már: sehol egy gecis zsebkendő. tényleg igaz lenne hogy a saját szájába nyomja?
Én szinte biztos vagyok abban hogy amikor van kamagra magát szopja. Nem véltelenül magyarázott lelkesen Tibi prosztata váladékának az ízéről is. PFEJ!!
Jun 28, 2026 15:22:59
Kendra
(
x
3
)
Jun 28, 2026 15:23:24
x
3
)
Jun 28, 2026 15:23:24
Vajon mit érezhet Endre hogy egy vasa sincs és neten kunyerál kb napi 1-2 sörre mint egy utolsó blahás csöves közben meg amikor volt pénze boldog boldogtalannak adott kölcsön meg pénzzel pózolt, szórta az albérletben és mondta hogy konfetti. Konfliktusokat szokásosan az -Oldjuk meg pénzzel mondattal kezelte :D
Annyira jó volt látni hogy honnan hova zuhant vissza.
Endre összességben itt a fórumhaverokkal elmondhatjuk hogy nagyon büszkék vagyunk rád!
Annyira jó volt látni hogy honnan hova zuhant vissza.
Endre összességben itt a fórumhaverokkal elmondhatjuk hogy nagyon büszkék vagyunk rád!
Jun 28, 2026 15:23:24
molos troll
(
x
2
)
Jun 28, 2026 15:53:21
x
2
)
Jun 28, 2026 15:53:21
Él még?
Már párszor szívinfarktust kapott mikor törleszteni kellett volna, most már bármilyen fizetési felszólítás halálos lehet. Egészségügyi okból fizetésképtelen.
Jun 28, 2026 15:53:21
Bubuka
(
x
14
)
Jun 28, 2026 17:07:53
x
14
)
Jun 28, 2026 17:07:53
Ez tök aranyos, hogy GTA VI-ra skálázás megy éppen november 19-ig, de szeretném felhívni a tetves pedofil figyelmét arra, hogy be kéne fizetned 600.000+69k lejárt perköltséget, cirka 11 napon belül.
Jun 28, 2026 17:07:53
Hahó
(
x
137
)
Jun 28, 2026 17:14:42
x
137
)
Jun 28, 2026 17:14:42
Indítsd a medencés lájvot pdf!
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 28, 2026 17:14:42
again mine the refund
(
x
7
)
Jun 28, 2026 17:35:29
x
7
)
Jun 28, 2026 17:35:29
gyagya, NE indíts lájvot.
Jun 28, 2026 17:35:29
töppedt buzigolyók
(
x
37
)
Jun 28, 2026 18:37:09
x
37
)
Jun 28, 2026 18:37:09
A cigányok rászoktatták a börtönben arra, hogy minden csészébe 5-6 teafiltert rakjon.
Jun 28, 2026 18:37:09
Kriptozsidó
(
x
6
)
Jun 28, 2026 19:06:21
x
6
)
Jun 28, 2026 19:06:21
Sokan ismerjük Flódnist, illetve párját, Cetlit, a nem kevésbé retardált oldalbordáját. Ezek nem testvérek Endrével? Ikertornyok. Fütyikamera 2.0
sodipedia.sodika.dk/wiki/F%C3%A1jl:Lifecamstudio2.jpg
El fogom törni a kibaszott orrodat szilánkosra!
sodipedia.sodika.dk/wiki/F%C3%A1jl:Lifecamstudio2.jpg
Jun 28, 2026 19:06:21
EasybankosPedo
(
x
24
)
Jun 28, 2026 20:43:44
x
24
)
Jun 28, 2026 20:43:44
Vége, kilépett.
Iszti, új nemezis editje ellen rendezi a bizonyítékokat Iszti'parancsára.
"Meg van rendelve."
Iszti, új nemezis editje ellen rendezi a bizonyítékokat Iszti'parancsára.
"Meg van rendelve."
Szóval végül mégis lett munkája az elmebeteg stalkernak. Lehet megérne egy új lefoglalást, ami után kideríthetnék a hatoságok, hogy kiknek a megbízásából, kikről, mi célból, milyen információkat gyűjtöget és tárol az elmebeteg bűnöző.
Jun 28, 2026 20:43:44
Eazy
(
x
11
)
Jun 28, 2026 21:15:18
x
11
)
Jun 28, 2026 21:15:18
Mikor este nem éred el a született pinást:
Úty kültyem ej nyekety a kétyszátyetyret, hoty fajójápan nyem folt já fetezetem -sodi kobold
Jun 28, 2026 21:15:18
PúpszásziRePont
(
x
6
)
Jun 28, 2026 21:16:34
x
6
)
Jun 28, 2026 21:16:34
Endre, mikor kezdődik a villanyfényes éjszakai takarítós lájv?
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 28, 2026 21:16:34
Skynetsodi
(
x
2
)
Jun 28, 2026 21:43:40
x
2
)
Jun 28, 2026 21:43:40
Ez a mai este fékek és ellensúlyok éjszakája lesz. Te nem jössz fel lájvozni, mi meg nem látunk téged. Működik a demokrácia.
Nekem se könnyű
Jun 28, 2026 21:43:40
« 2026-06-27
2026-06-28
2026-06-29 »