Szűrők:
| Minimum upvote (5): | Autipajzs (filter Gyagyás): |
« 2026-06-24
2026-06-25
2026-06-26 »
A helyzet megoldása
(
x
46
)
Jun 25, 2026 01:24:27
x
46
)
Jun 25, 2026 01:24:27
Endre 8 év után: “haha trollok győztem, én a sitten is nővel szexeltem mindennap”
Trollok: milyen nővel?
Endre: Ernővel, deeeee deee ott a személyikben a nő, vagy nem, nyaaautye
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Trollok: milyen nővel?
Endre: Ernővel, deeeee deee ott a személyikben a nő, vagy nem, nyaaautye
Jun 25, 2026 01:24:27
Nemzet Krónikása
(
x
21
)
Jun 25, 2026 05:55:11
x
21
)
Jun 25, 2026 05:55:11
Csodálatos... Minél többen ismerik meg, annál több bori-twinki-barnabás gazdatest cirógatja a púpját. Ha csak 2-3 retarddal több, megduplázta a támogatóinak számát.
Emiatt felesleges aggódni, mert ez mindegyik trashnél így van. Lásd pl. Vadász Gyulát, akinek havi szinten dobálnak be 300 ezer forintot a felszopók és konkrétan eltartják, miközben folyamatosan követelőzik, hogy erre-arra kéne pénz. Vagy Pista, akit meg az állítólagos trolljai tartanak fent a vizen, hogy legyen kontent, egyébként már Ő sem keresne annyit a TikTokból.
Endrénél viszont kurva hamar kikopnak ezek az emberek, Szarnabás meg Anyagos van jelenleg csak, meg esetleg Bori. Twinkyvel meg lett beszélve a TC-s trollok által és állítólag bocsánatot kért a faszságai miatt. Őt mondjuk tényleg nem értettem, mert egy bizonyos bőnyi informatikust szopatott szarrá tavaly, de nekem az már pozitívum, ha valaki belátja hogy hülyéséget csinált és abbahagyja, nem pedig "juszt is" nyomatja tovább, vagy éppenséggel bele is áll a fikásba, mint ahogyan azt Jenes tette az elmúlt hónapokban.
Anyagosnál meg Szarnabásnál szerintem ilyenre ne számítsunk, főleg a szerencsétlen macskás eset kapcsán. A moderátor csajnak kéne még beszélni a fejével, hátha jobb belátásra lehetne bírn.
Jun 25, 2026 05:55:11
Kendra
(
x
3
)
Jun 25, 2026 08:17:23
x
3
)
Jun 25, 2026 08:17:23
Endreee ma mivel fogsz szórakoztatni minket? Jó volt a tegnapi buzis dohányzásimitáció. Ma esetleg felvehetnéd Golda ruháit kicsit. Endreeee figyelsz?
Jun 25, 2026 08:17:23
Börimanó
Jun 25, 2026 09:34:32
Gyagyás!
Ha már esetleg kitolod a retkes beled a macskaólból, kitakarodhatnál füvet nyírni hogy ezt se anyádnak kelljen megcsinálni:
Nem akajok visszamennyi a böjtönbe. Tyerintyem ety ertyhetyo.
Ha már esetleg kitolod a retkes beled a macskaólból, kitakarodhatnál füvet nyírni hogy ezt se anyádnak kelljen megcsinálni:
Jun 25, 2026 09:34:32
Kendra
(
x
3
)
Jun 25, 2026 10:13:45
x
3
)
Jun 25, 2026 10:13:45
Amúgy viccen kívül, mióta a gyagyás háziőrizetben van már egy kis földi paradicsommá varázsolhatta volna a kertet ami a lelkének és a fizikumának és nem kicsit a megítélésén is javíthatna. Aztán mellette medencés kertes liveokat nyomhatna. Esetleg zoldséget, gyümölcsot termeszthetne, hogy ne a nyugdíjas anyja iskolaimenza kifőzdés maradékja legyen a kizárólagos tápanyagbevitele egy mosatlan műanyagtálból...
Ha ezek együttesen teljesülnének persze, akkor sem lehetne nagy a pofája az eltartott gyernőtt háziőrizetesnek, de sokkal hitelesebb lenne a cigtok koldusok között, mint a derékig szemétben bűzlő penészt lélegző papónak aki pont olyan lett, mint az apja pedig tengernyi lehetősége állt rendelkezésre amiről más csak álmodhat!
Ha ezek együttesen teljesülnének persze, akkor sem lehetne nagy a pofája az eltartott gyernőtt háziőrizetesnek, de sokkal hitelesebb lenne a cigtok koldusok között, mint a derékig szemétben bűzlő penészt lélegző papónak aki pont olyan lett, mint az apja pedig tengernyi lehetősége állt rendelkezésre amiről más csak álmodhat!
Jun 25, 2026 10:13:45
PúpszásziRePont
(
x
6
)
Jun 25, 2026 10:22:00
x
6
)
Jun 25, 2026 10:22:00
Amúgy viccen kívül, mióta a gyagyás háziőrizetben van már egy kis földi paradicsommá varázsolhatta volna a kertet ami a lelkének és a fizikumának és nem kicsit a megítélésén is javíthatna.
Minden alkalommal, amikor nyitogatja a toldalék ajtaját, és kényszeresen ki-be járkál, kihúzhatna két szál gazt, vagy levághatna egy négyzetméter füvet. Kicsit elterelhetné a figyelmét a nyomorult életéről. De a Gyagyásnak nincs még ennyi esze sem. Golda is mondhatná a lumpennek, hogy az ebédért cserébe legalább a kertet tartsa rendben.
Jun 25, 2026 10:22:00
Hafré
(
x
10
)
Jun 25, 2026 10:27:37
x
10
)
Jun 25, 2026 10:27:37
A stoki lételeme a haszontalanság és a környezetéknek rombolása. A lumpenség tankönyvi lexikális példája ezért elképzelhetetlen, hogy bármit is kertészkedjnek akármennyire is segitene rajta. A kertészetire járt stokin a lumpen legalja hulladékon.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 25, 2026 10:27:37
Eazy
(
x
11
)
Jun 25, 2026 10:31:14
x
11
)
Jun 25, 2026 10:31:14
Amúgy viccen kívül, mióta a gyagyás háziőrizetben van már egy kis földi paradicsommá varázsolhatta volna a kertet ami a lelkének és a fizikumának és nem kicsit a megítélésén is javíthatna.
Itt nagyon bokszolnak a szavak egymással.
Az egész lénye végtelenségig destruktív alapokon áll, amit ő kreál, az legfeljebb egy rothadó paradicsom.
Linz, Berlin, az ól..csak retket, és káoszt hagy maga után, és szerinted egy ilyen tud bármit is alkotni? Mejsziii alkossunk!! Na.
Még ott sem tud rendet rakni ahol él. Állandóan fáradt a halálért könyörgő keringése miatt, és ennek fejében még egy lusta geci is.
Semmilyen realitás alapú megítélése nincsen, elmebeteg.
Meg milyen lélek? Ha van is neki, akkor az menten meghal amikor kinyitja azokat a 45 fokban már félig lehalt malac szemeit.
Egy ártatlan, és szelíd macskát hagyott kínok közt megpusztulni, aki amúgy semmiben nem korlátozta, és korábban is csak azért kapott oda, mert nem bírta kezelni a pszichopata jellemét, és érezte rajta hogy abszolút nem ért a nulladik szintű érzelmekhez sem.
Úgyhogy a kurva anyádat sneci
Jun 25, 2026 10:31:14
A TITOK CÍMŰ FILM
(
x
6
)
Jun 25, 2026 10:36:33
x
6
)
Jun 25, 2026 10:36:33
Golda szállásolja, eteti,itatja rezsijèt fizeti míg ő csak hülyèzi. Egy fű szálat nem mozdított meg mióta otthon van csak kárt okozott és ideget. Kitakarított ólal várta az èlősködő "fekèlyt" aki csak mocskot és kupit csinált belőle. Golda jókat fog mosolyogni mikor nyüszítve fog neki könyörögni az alamizsnáèrt. Ő sem fog többet tenni érte és így van jól. MINDENT MEGÈRDEMEL!!!
Ne feledjül el azért mielőtt megsajnálja bárki is a kommunista vén kurvát, hogy ő hozta létre ezt a rémet!
Nyelte volna le inkább azt a gecit.
Jun 25, 2026 10:36:33
Erkelyszimulator
(
x
3
)
Jun 25, 2026 10:53:53
x
3
)
Jun 25, 2026 10:53:53
Ez egyébként számomra teljes mértékben felfoghatatlan a linzi rétegelt mocsok első dokumentációja óta. Az ember környezete egy kivetülése a belső világának. Saját magamon is érzem, hogy ha kicsit elhagyom magamat akkor a környezetüket is és fordítva. Ez a fajta mélység amit a snecológia bemutat külön DSM kötetet fog kapni.
Ezert is varom a bortonevad folytatasat, mert ott Bortonor Balint addig nem engedi TVzni amig nincs rend, vagy beteszik a kannibalok koze akik majd idomitjak.
Jun 25, 2026 10:53:53
Nemzet Krónikása
(
x
21
)
Jun 25, 2026 11:25:48
x
21
)
Jun 25, 2026 11:25:48
Gyagyás!
Ha már esetleg kitolod a retkes beled a macskaólból, kitakarodhatnál füvet nyírni hogy ezt se anyádnak kelljen megcsinálni:
Ha már esetleg kitolod a retkes beled a macskaólból, kitakarodhatnál füvet nyírni hogy ezt se anyádnak kelljen megcsinálni:
Most komolyan azt szeretnéd, hogy írjunk Doboziéknak, hogy basztok vágni a füvet?
* ásít *
Jun 25, 2026 11:25:48
A TITOK CÍMŰ FILM
(
x
6
)
Jun 25, 2026 11:37:35
x
6
)
Jun 25, 2026 11:37:35
Ezert is varom a bortonevad folytatasat, mert ott Bortonor Balint addig nem engedi TVzni amig nincs rend, vagy beteszik a kannibalok koze akik majd idomitjak.
Mekkora lenne ha kijön a pörtönből és megjátsza a kemény börtönjárt csávót, aztán kiderült volna hogy a BV-s troll elintézte hogy a csillárban legyen a cellájában kamera live streaminggel.
Persze úgy hogy 8 évig azon röhögött több ezer ember hogy hogy csicskul meg hogy verik.
Jun 25, 2026 11:37:35
stokihivas
Jun 25, 2026 11:48:15
11:27 Részeg, Black catről sok mindent kideritett család stb,Jenes és Black cat ellen ir beadványt.Gézára kérdésre ,Gézával privátban beszélnek.Na ennyit erről!
Vádemelésre dob!
Vádemelésre dob!
Jun 25, 2026 11:48:15
Napi 3 sör
(
x
1
)
Jun 25, 2026 12:07:20
x
1
)
Jun 25, 2026 12:07:20
Black catről sok mindent kideritett család stb
Először családtag megöléssel fenyegetőzik, most meg adatokat szerez a családjáról. Endre bazdmeg, még hány plusz évre akarsz bekerülni?
Jun 25, 2026 12:07:20
herr_schwechater
(
x
9
)
Jun 25, 2026 12:09:07
x
9
)
Jun 25, 2026 12:09:07
11:27 Részeg, Black catről sok mindent kideritett család stb,Jenes és Black cat ellen ir beadványt.Gézára kérdésre ,Gézával privátban beszélnek.Na ennyit erről!
Vádemelésre dob!
Vádemelésre dob!
remélem ennek a családkutatásnak az eredményét videóban is megosztja, hogy mehessen egy valódi baszó a fikás ellen
Jun 25, 2026 12:09:07
Szolnoki ninja troll
(
x
3
)
Jun 25, 2026 12:40:26
x
3
)
Jun 25, 2026 12:40:26
Jenes meg blekket nem követett el semmit, tyodika meg most is elkövetett több dolgot is. Ennyire egyszerű.
Így jött ki a matek.
Jun 25, 2026 12:40:26
PúpszásziRePont
(
x
6
)
Jun 25, 2026 12:46:18
x
6
)
Jun 25, 2026 12:46:18
Csak a szokásos Stoki-féle súlytalan vergődés. Amikor tudomására jut, hogy kapott egy baszót, lázas gyorsasággal bead egy ellen-baszót. Azt álmodja, hogy ő így már nem lehet bűnös. Sokszor alkalmazta már ezt a módszert. Igaz, még sosem jött be, de hűen követi ezt a stratégiát.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 25, 2026 12:46:18
Kötőjel
(
x
13
)
Jun 25, 2026 13:14:46
x
13
)
Jun 25, 2026 13:14:46
Érdemes lenne csekkolni, Golda putri, most kinek a nevén van, alapítvány stb.
Endre elképzelései alapján,a Golda putrit alapitvány kapja, de fiának haszonélvezetet ad, és az alapitványnak kötelessége rendben tartani majd a környezetet, Golda halála után.
Igy biztosítva Endre szabadulása után való jogosultságát!
E szempontból is Endre nagyon magabiztos.Kb Blaha sosem.
Endre elképzelései alapján,a Golda putrit alapitvány kapja, de fiának haszonélvezetet ad, és az alapitványnak kötelessége rendben tartani majd a környezetet, Golda halála után.
Igy biztosítva Endre szabadulása után való jogosultságát!
E szempontból is Endre nagyon magabiztos.Kb Blaha sosem.
én álló fasszal várom, hogy bepróbálkozzon egy ilyen manőverrel.
azt hiszi ez a balfasz, hogy ő a történelemben az első kisköcsög, aki ilyen módon akarja megúszni a végrehajtócsát?
megint veszélyesen hülye a tüdőcske.
a sodi, nem írjuk le, miért zsákutca ez. próbáld csak meg nyugodtan, úgyis jokilag ejős fatászpika faty. :))
Jun 25, 2026 13:14:46
Nemzet Krónikása
(
x
21
)
Jun 25, 2026 13:16:04
x
21
)
Jun 25, 2026 13:16:04
Mindenki nyugodjon le a picsába, majd Anyagos levonatozik minden második héten füvet nyírni.
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 25, 2026 13:16:04
molos troll
(
x
2
)
Jun 25, 2026 13:16:48
x
2
)
Jun 25, 2026 13:16:48
Ez gőz, ez nyem füst! Köh-köh... az asztymámra!
Ezért is nagy ötlet a vépezés, mikor a börtönben megérdezik: Kiss úr, dohányzik? Egy határozott nem! helyett majd elkezd hetyetyézni hogy hááát, dee dedede empej, ez gyógygőz, höhöh nyelftanilag nem dohánytejmék... Értjük, dohányzócella!
Jun 25, 2026 13:16:48
PúpszásziRePont
(
x
6
)
Jun 25, 2026 13:22:53
x
6
)
Jun 25, 2026 13:22:53
És az alapítvány miből fog működni?
Kitesznek egy köpőcsészét Stoki fényképével. Egy köpés 100 Ft.
Jun 25, 2026 13:22:53
Kötőjel
(
x
13
)
Jun 25, 2026 13:23:52
x
13
)
Jun 25, 2026 13:23:52
inkább azon gondolkodj, endre, hogyan tudnád elkerülni, hogy renátóék belefütyüljenek a grand canyonra tágított lyukadba.
(nem fogod tudni elkerülni :))
vérdíj target nr. 1
(nem fogod tudni elkerülni :))
Jun 25, 2026 13:23:52
Hafré
(
x
10
)
Jun 25, 2026 14:23:51
x
10
)
Jun 25, 2026 14:23:51
Azt is vegyük figyelembe az ilyen nagypofával előadott alapitványos dumánál, hogy Endre debil és eddig egyetlen dolog sem volt az életében amivel nem baszott rá. Szerintetek ha megint elő akarja adni a fehérgalléros bűnöző mastermindot akkor ki nevet majd a végén? Mert szerintem ez kétesélyes, vagy a trollok vagy egy fogatlan cikány cellatársa.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 25, 2026 14:23:51
ascites
(
x
58
)
Jun 25, 2026 16:05:46
x
58
)
Jun 25, 2026 16:05:46
Az a ház a gyagyás alatt 1-2 év alatt értékteledne el teljesen és onnantól nettó ráfizatés lenne annak, aki a telek valódi tulajdonosa.
Kezdjük azzal, hogy a korcsnak sose lesz pénze a közművekre, mert ha össze is koldul havi 300k-t, azt is elissza.
A vályog az első télen totál fel fog penészedni, ha beázik, elkezd kifoszlani, már most sincs jó állapotban. A közműveket kikapcsolják majd 3-4 hónap alatt, de a tartozás onnantól is nőni fog, amit annak kell majd kifizetni, aki ismét be akarja őket üzemeltetni - vagyis a telek értéke hamarosan mínuszos lesz. Nem a házé, a teleké.
És amúgy a korcs sem járna jól vele. Ha az utcán kellene élnie, télen bevonszolná magát egy hajleszszállóra, de ha az övé lenne a kádárkocka, ott hűlne ki az öreglány ágyában részegen. Addig pedig a saját húgyában-fosában esne-kelne, az áramot kikapcsolnák, így nem lenne villany, internet...
Nincs kiút a helyzetéből.
Kezdjük azzal, hogy a korcsnak sose lesz pénze a közművekre, mert ha össze is koldul havi 300k-t, azt is elissza.
A vályog az első télen totál fel fog penészedni, ha beázik, elkezd kifoszlani, már most sincs jó állapotban. A közműveket kikapcsolják majd 3-4 hónap alatt, de a tartozás onnantól is nőni fog, amit annak kell majd kifizetni, aki ismét be akarja őket üzemeltetni - vagyis a telek értéke hamarosan mínuszos lesz. Nem a házé, a teleké.
És amúgy a korcs sem járna jól vele. Ha az utcán kellene élnie, télen bevonszolná magát egy hajleszszállóra, de ha az övé lenne a kádárkocka, ott hűlne ki az öreglány ágyában részegen. Addig pedig a saját húgyában-fosában esne-kelne, az áramot kikapcsolnák, így nem lenne villany, internet...
Nincs kiút a helyzetéből.
Jun 25, 2026 16:05:46
ascites
(
x
58
)
Jun 25, 2026 16:10:28
x
58
)
Jun 25, 2026 16:10:28
És akkor még nem beszéltünk arról, hogy állandóan bírságolnák a kosz, gyom, hemzsegő patkányok miatt + tavaly kizárólag azért nem mazdásodott a ház, mert az öregasszony ott lakott.
Jun 25, 2026 16:10:28
Nemzet Krónikása
(
x
21
)
Jun 25, 2026 16:11:34
x
21
)
Jun 25, 2026 16:11:34
Amúgy annyit pontosítanék hogy a Gyagyás előszeretettel hivatkozik a vastak falakra vájogfalként, de a valóságban egy átlag kádárkocka a ház. Az állítólagos gigabites net pedig egy 10/100-as awitchben van szétosztva azért van csak max 100 mb sebessége a toldalékban. Ahogy Addaboy mondta a tanszéknek meg kell vennie a házat Endre halála után Endrét meg ki kell tömetni!
Anyagos lehetne a mindenkori tárlatvezető, kívül-belül ismeri a Golda-lak rejtelmeit. :P
Jun 25, 2026 16:11:34
ascites
(
x
58
)
Jun 25, 2026 16:18:54
x
58
)
Jun 25, 2026 16:18:54
Mi sem tenné boldogabbá a magamutogató szatírt, mint az, hogy mások még a kidöglése után is nézhetik a rút pofáját.
Ez csak egy random bűnöző az ezerből, semmi más. Nem érdemel semmiféle tartósítást, hírverést (online sem). A legnagyobb büntetés neki az, ha testületileg elfeljtjük a francba.
Ez csak egy random bűnöző az ezerből, semmi más. Nem érdemel semmiféle tartósítást, hírverést (online sem). A legnagyobb büntetés neki az, ha testületileg elfeljtjük a francba.
Jun 25, 2026 16:18:54
Jonciii
(
x
8
)
Jun 25, 2026 16:58:33
x
8
)
Jun 25, 2026 16:58:33
Hahó suppját nem kéne felfújni, és leugrani a balcsira?
Jun 25, 2026 16:58:33
« 2026-06-24
2026-06-25
2026-06-26 »