Szűrők:
Minimum upvote (5): Autipajzs (filter Gyagyás):
Szerző: A helyzet megoldása ( Snecológus-pontszám: 92453 x 46 ) Jun 23, 2026 03:01:06
Válasz
( 6 )
Kakaspina Amerikába való utazása, nagyjából a borat menni Amerika forgatókönyve szerint tudom elképzelni.

Ha túlságosan rámenne a helyi Mexikói nőkre, akkor kizárólag turbo lánya érdekében vállalom az általa kizárólag a tanszék érdekében rodáztatott nőket!
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 23, 2026 03:01:06
Szerző: A helyzet megoldása ( Snecológus-pontszám: 92453 x 46 ) Jun 23, 2026 07:13:12
Válasz
( 24 )
Anyának akarta hívni szex közben Tibort, ez nekem a mai napig a top1 kép az elmeállapotáról.

Anya bazdmeg anya XD
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 23, 2026 07:13:12
Szerző: A TITOK CÍMŰ FILM ( Snecológus-pontszám: 12388 x 6 ) Jun 23, 2026 07:20:41
Válasz
( 8 )
Endre!

Rendrakó robot, rád szabva találták ki, KELL!!

Bővüljön a setup!!!

hvg.hu/tudomany/20260617_stringman-plafonrol-logo-robot-rendrakas-video
Jun 23, 2026 07:20:41
Szerző: A TITOK CÍMŰ FILM ( Snecológus-pontszám: 12388 x 6 ) Jun 23, 2026 08:02:54
Válasz
( 7 )
A helyzet megoldása
Anyának akarta hívni szex közben Tibort, ez nekem a mai napig a top1 kép az elmeállapotáról.

Anya bazdmeg anya XD


Lehet hogy azért van ez meg a ráfixálódás a családos nudi képekre mert Goldáékat nézte a sarokban recskázva ahogy az öreg dugja Goldát, aztán amikor az elfáradt akkor neki kellett rámásznia a vén kurvára.

Ez így megoldana pár rejtélyt
Jun 23, 2026 08:02:54
Szerző: NBVNG ( Snecológus-pontszám: 3937 x 1 ) Jun 23, 2026 08:06:59
Válasz
( 6 )
Fú de fel bírom baszni magam azon amikor korcs meg az ananász teszi magát hogy:
Információkhoz juttottam.
Kinyomoztuk.
Kiderült az igazság.
Bizonyítékokat kaptam.
Rendezgetnem kell az adatokat.

Nem bazdmeg.
Te egy ostoba rosszindulatú fasszopó koldus vagy.

Ültél a picsádon és a retardált támogatóid névnélkül elküldenek mindenféle légbőlkapott faszságot. Te meg elkezded terjeszteni azt, ami a leginkább sértő arra nézve akinek épp ártani akarsz (mindenkinek), mert még arra is lusta vagy, hogy magad találj ki valami hazugságot.
Azt hiszitek mondhattok bármit következmények nélkül.

A gyagyás ezt belföldön tette és láss csodát, évekre le fogják ültetni ezért és ott bent fog megdögleni.
Felkészül: Az ananász
segíteni akajtam meg bajátkozni mejt annyija egyedüj voltam.
Jun 23, 2026 08:06:59
Szerző: Hafré ( Snecológus-pontszám: 21744 x 10 ) Jun 23, 2026 08:09:12
Válasz
( 5 )
De nem is ez, hanem utána még van pofája olyanokat mondani, hogy ő sosem hergel és kínosan kerüli a megosztó témákat. Ezért még külön meg fog baszni a teknős egyszer.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 23, 2026 08:09:12
Szerző: balek ( Snecológus-pontszám: 20278 x 10 ) Jun 23, 2026 08:19:23
Válasz
( 6 )
A börtönben hogy fogják viselni a cellatársak, hogy az orrodat túrod és eszed a fikád két zoknimosás között?

Lesznek előnytelen jelként értelmezhető nyitott tenyeresek?
php, Endre F. Kiss, pedophile, Kiss Endre Farkas, Berlin, angular, Farkas Endre Kiss, react, Farkas, Kiss, Endre, javascript, Linz, java, EBCONT, screencode, Partner Bank, Reichl und Partner eMarketing, EsPresto AG, DefShop, superReal
Jun 23, 2026 08:19:23
Szerző: Eazy ( Snecológus-pontszám: 23838 x 11 ) Jun 23, 2026 08:37:59
Válasz
( 7 )
Napi 3 sör
Mario live mikor várható?

Úty kültyem ej nyekety a kétyszátyetyret, hoty fajójápan nyem folt já fetezetem -sodi kobold
Jun 23, 2026 08:37:59
Szerző: Kötőjel ( Snecológus-pontszám: 26003 x 13 ) Jun 23, 2026 08:49:54
Válasz
( 5 )
Eazy


én azt várom, mikor shikerül végre a double jumpot abszolválni a doomban!!
vérdíj target nr. 1
Jun 23, 2026 08:49:54
Szerző: Kakaspina ( Snecológus-pontszám: 51234 x 25 ) Jun 23, 2026 09:13:22
Válasz
( 17 )
Read onlyba vonultam két hétre.



Mindenkinek jó nyaralást aki esetleg most menne.

Büdös vagy Sneci.
OAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHH
Jun 23, 2026 09:13:22
Szerző: Hahó ( Snecológus-pontszám: 274429 x 137 ) Jun 23, 2026 09:39:22
Válasz
( 11 )
NBVNG
Fú de fel bírom baszni magam azon amikor korcs meg az ananász teszi magát hogy:
Információkhoz juttottam.
Kinyomoztuk.
Kiderült az igazság.
Bizonyítékokat kaptam.
Rendezgetnem kell az adatokat.

Nem bazdmeg.
Te egy ostoba rosszindulatú fasszopó koldus vagy.

Ültél a picsádon és a retardált támogatóid névnélkül elküldenek mindenféle légbőlkapott faszságot. Te meg elkezded terjeszteni azt, ami a leginkább sértő arra nézve akinek épp ártani akarsz (mindenkinek), mert még arra is lusta vagy, hogy magad találj ki valami hazugságot.
Azt hiszitek mondhattok bármit következmények nélkül.

A gyagyás ezt belföldön tette és láss csodát, évekre le fogják ültetni ezért és ott bent fog megdögleni.
Felkészül: Az ananász


ezért kell a retardokat feljelenteni amikor hazudoznak, rágalmaznak, aztán majd ott pislognak a bíróság előtt amikor bizonyítani kell a hazugságaikat.

a pdf-t már kétszer elítélték rágalmazásért, és jelenleg is van ellene folyamatban 3 rágalmazási ügy. ebből nem lesz börtön, max súlyosító a fő ügyében, de most már bármit állít bárkiről, azzal kell lesöpörni, hogy szokás szerint hazudozik, rágalmaz.

mert ilyen pdf a pdf. hazudozó, rágalmazó szardarab.

bbc normák, meg a faszom bazmeg.
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 23, 2026 09:39:22
Szerző: Karib ( Snecológus-pontszám: 20680 x 10 ) Jun 23, 2026 09:40:56
Válasz
( 5 )
Napi 3 sör
Mario live mikor várható?

Én a VR Rallyt várom évek óta. :D
Jézus vagyok, nem uzsorás. (...) Én vagyok a Szent Magdolna személyesen.
Jun 23, 2026 09:40:56
Szerző: Skynetsodi ( Snecológus-pontszám: 5094 x 2 ) Jun 23, 2026 10:23:17
Válasz
( 6 )
Amúgy meg a pofám leszakad, hogy pár hülye kifizet neked napi egy két ezer forintot, hogy szórakoztasd. És egyáltalán nem vagy szórakoztató. Lehet másból kéne élned, mint a videjózás.
Nekem se könnyű
Jun 23, 2026 10:23:17
Szerző: - Jun 23, 2026 12:17:10
Válasz
( 31 )
Hahó üzeni, hogy a pimaszkodást büntetni fogja ezután is mindig! :D


Jun 23, 2026 12:17:10
Szerző: SzárazVekni Jun 23, 2026 12:34:13
Válasz
( 12 )
A TITOK CÍMŰ FILM

Látszik, hogy AI. A gyernőtt sosem volt képes bekötni a cipőfűzőjét.
Jun 23, 2026 12:34:13
Szerző: Nemzet Krónikása ( Snecológus-pontszám: 43464 x 21 ) Jun 23, 2026 13:08:29
Válasz
( 7 )
Ádámka már fugázza a kedves mamát?
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 23, 2026 13:08:29
Szerző: Baromarc ( Snecológus-pontszám: 3699 x 1 ) Jun 23, 2026 13:13:58
Válasz
( 15 )
Karib
Én a VR Rallyt várom évek óta. :D

Zöldhátteres láb/pedál kamerával a fehér Hugo Boss zokniban, amit direkt ezekétt a liveokért vett
Jun 23, 2026 13:13:58
Szerző: Autismus Maximus ( Snecológus-pontszám: 33370 x 16 ) Jun 23, 2026 13:58:37
Válasz
( 5 )
A helyzet megoldása
Anyának akarta hívni szex közben Tibort, ez nekem a mai napig a top1 kép az elmeállapotáról.

Anya bazdmeg anya XD

Jun 23, 2026 13:58:37
Szerző: Kendra ( Snecológus-pontszám: 6351 x 3 ) Jun 23, 2026 14:08:50
Válasz
( 5 )
Tényleg Sodi ha te valóban programozó vagy akkor gondolom van egy referencia oldalad az elmúlt 20 év munkáidból. Vagy legalábbis egy Linkedin.

Láthatnánk vagy megint részegen hazudozol az interneten anyád kitartottjaként?
Jun 23, 2026 14:08:50
Szerző: PúpszásziRePont ( Snecológus-pontszám: 13074 x 6 ) Jun 23, 2026 14:45:21
Válasz
( 8 )
KEF: "Jenes büdös geci állatkínzó."
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 14:45:21
Szerző: Nemzet Krónikása ( Snecológus-pontszám: 43464 x 21 ) Jun 23, 2026 14:45:45
Válasz
( 6 )
PúpszásziRePont
KEF: "Jenes büdös geci állatkínzó."


Rágalmazásocska? XDDDD
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 23, 2026 14:45:45
Szerző: Nemzet Krónikása ( Snecológus-pontszám: 43464 x 21 ) Jun 23, 2026 14:47:18
Válasz
( 7 )
NAGY NYILVÁNOSSÁG ELŐTT!
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 23, 2026 14:47:18
Szerző: dogoljmegsodi ( Snecológus-pontszám: 11266 x 5 ) Jun 23, 2026 14:47:26
Válasz
( 7 )
megy a halott macskával hergelés

nagyon pofán basznám
Jun 23, 2026 14:47:26
Szerző: Nemzet Krónikása ( Snecológus-pontszám: 43464 x 21 ) Jun 23, 2026 14:48:12
Válasz
( 6 )
"állatkínzó macskagyilkos geci"
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 23, 2026 14:48:12
Szerző: PúpszásziRePont ( Snecológus-pontszám: 13074 x 6 ) Jun 23, 2026 14:48:38
Válasz
( 7 )
KEF: "Ne is beszéljünk ezekről a macskagyilkos szar gecikről. megölték egy családtagomat."
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 14:48:38
Szerző: molos troll ( Snecológus-pontszám: 5814 x 2 ) Jun 23, 2026 14:49:18
Válasz
( 7 )
"Az elkövetkező 10 évben majd kibaszottul le fogok csapni"
Jun 23, 2026 14:49:18
Szerző: dogoljmegsodi ( Snecológus-pontszám: 11266 x 5 ) Jun 23, 2026 14:49:52
Válasz
( 6 )
újabb rágalmazás, újabb fenyegetőzés, és még csak 3 óra
Jun 23, 2026 14:49:52
Szerző: Pikturiensz ( Snecológus-pontszám: 15718 x 7 ) Jun 23, 2026 14:50:02
Válasz
( 14 )
Gratulálok Endre. Jenes baszójához pont jól jött egy ilyen állatkínzós elszólás.
Mirror: https://www.youtube.com/@pikturiensz
Jun 23, 2026 14:50:02
Szerző: Hafré ( Snecológus-pontszám: 21744 x 10 ) Jun 23, 2026 14:50:02
Válasz
( 8 )
A részegen fenyegetőzés az jó irány Endre bevált már esdig is.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 23, 2026 14:50:02
Szerző: Nemzet Krónikása ( Snecológus-pontszám: 43464 x 21 ) Jun 23, 2026 14:50:07
Válasz
( 6 )
'mindenért bosszút állok"

Fenyegetőzik a terrorcselekményt előkészítő?

Én félek :c
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 23, 2026 14:50:07
Szerző: Hahó ( Snecológus-pontszám: 274429 x 137 ) Jun 23, 2026 14:51:00
Válasz
( 6 )
*démon*
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 23, 2026 14:51:00
Szerző: Nemzet Krónikása ( Snecológus-pontszám: 43464 x 21 ) Jun 23, 2026 14:51:06
Válasz
( 8 )
"egyetlen dolog garantálja a biztonságukat az órán kívül, hogy a törvény embernek tekinti őket, morális gát nincs, csak nem akarok visszakerülni" (14:51)
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 23, 2026 14:51:06
Szerző: PúpszásziRePont ( Snecológus-pontszám: 13074 x 6 ) Jun 23, 2026 14:51:55
Válasz
( 7 )
Bennem félelmet kelt a falu bolondjának a fenyegetőzése.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 14:51:55
Szerző: Flixbus utas ( Snecológus-pontszám: 4014 x 2 ) Jun 23, 2026 14:54:52
Válasz
( 7 )
Jól hallottam nem tudja melyik a jobb meg bal keze?
Jun 23, 2026 14:54:52
Szerző: Nemzet Krónikása ( Snecológus-pontszám: 43464 x 21 ) Jun 23, 2026 14:55:30
Válasz
( 14 )
"mostantól kezdve olyan szinten szarom le a törvényt, hogy most kezdem azonosíthatlanul áthágni."
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 23, 2026 14:55:30
Szerző: hugykoszagu pinaszor ( Snecológus-pontszám: 14380 x 7 ) Jun 23, 2026 14:55:31
Válasz
( 7 )
endre, aprilisban kellett elaltatnom a kutyamat mert idos es beteg volt, keszultem a halalara de igy is melyen megrazott, nem szivesen beszelek rola es a mai napig kethetente elpityeredek miatta

neked mar az elso napon sem remegett meg a hangod, oszinte fajdalmat nem lathattunk rajtad, ennyire erintett meg a macskad elvesztese

egy hazudos buzi vagy, csak a musort csinalod vele 3 hettel a halala utan is, mocskos geci
le vagy tiltva, kurva anyád
Jun 23, 2026 14:55:31
Szerző: A helyzet megoldása ( Snecológus-pontszám: 92453 x 46 ) Jun 23, 2026 15:13:40
Válasz
( 5 )
Sikertelen hergelés és 0 bevétel.

Az lett amit a troll akart, Kiss Endre Farkas szenved :)
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 23, 2026 15:13:40
Szerző: Hahó ( Snecológus-pontszám: 274429 x 137 ) Jun 23, 2026 15:49:51
Válasz
( 5 )
-
Ősembernél lurkol ahol közben ha jól hallom készül a krém és puskaporok is durranak néha.


csatrik lejátszotta a telefonbeszélgetést ami a macska elvitele előtt történt.

"visszahozod vagy hogy?"

"attól függ mit mondanak"

azt mondták, hogy jobb lenne elaltatni, de abban a környezetbe nem mehet vissza.
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 23, 2026 15:49:51
Szerző: Hahó ( Snecológus-pontszám: 274429 x 137 ) Jun 23, 2026 15:52:24
Válasz
( 17 )
jenes feljelentést akar tenni állatkínzás miatt. plusz a mai rágalmazás.
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 23, 2026 15:52:24
Szerző: A helyzet megoldása ( Snecológus-pontszám: 92453 x 46 ) Jun 23, 2026 15:59:47
Válasz
( 10 )
Aki a telegrammon spammeli, hogy ma hazáig fogja követni Mészáros Ádámot, és további információk várhatóak róla, annak üzenem hogy értjük.
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 23, 2026 15:59:47
Szerző: Hahó ( Snecológus-pontszám: 274429 x 137 ) Jun 23, 2026 16:01:27
Válasz
( 6 )
pdf, menj be jenes lájvba, segíts neki baszót írni saját magad ellen!
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 23, 2026 16:01:27
Szerző: again mine the refund ( Snecológus-pontszám: 13816 x 6 ) Jun 23, 2026 16:10:05
Válasz
( 5 )
gyagya loopold még ezt az állatkínzó geci szöveget, fõleg azt a részét hogy te is hogy fogsz visszavágni más családtagjára, amit elõre el fogsz tervezni

taps 🤣
Jun 23, 2026 16:10:05
Szerző: Hahó ( Snecológus-pontszám: 274429 x 137 ) Jun 23, 2026 16:15:04
Válasz
( 11 )
vagy akkor indíts egy ellenbaszót írós lájvot, pdf. hagyod, hogy egy buta pék ma is faszra húzzon? nem volt elég a tegnapi?
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 23, 2026 16:15:04
Szerző: hegesztőnő ( Snecológus-pontszám: 7713 x 3 ) Jun 23, 2026 16:36:45
Válasz
( 9 )
volt itt kurva macskázás, fenyegetés, rágalmazás, és 18:36 phicsaszháj harapdálás

Jun 23, 2026 16:36:45
Szerző: Hahó ( Snecológus-pontszám: 274429 x 137 ) Jun 23, 2026 16:44:12
Válasz
( 5 )
hegesztőnő
volt itt kurva macskázás, fenyegetés, rágalmazás, és 18:36 phicsaszháj harapdálás


ez a bosszúállós picsaszáj harapdálás. gondolom majd 2045-ben a parkolóban lezárul a könyv:

"kegyelmes uram, tudna dobni néhány fillért sörre, hogy ne szúrjam le saját magam, miközben hadonászok?"

* ásít *
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 23, 2026 16:44:12
Szerző: dogoljmegsodi ( Snecológus-pontszám: 11266 x 5 ) Jun 23, 2026 17:01:37
Válasz
( 5 )
nagyon megérdemelne pedig allatkínzásért is egy ügyet, sőt talán az a legnagyobb bűne
Jun 23, 2026 17:01:37
Szerző: Felperes Jun 23, 2026 17:14:06
Válasz
( 12 )
Ezt a mai liveot érdemes eltenni bíróságokra, szép munka gyagyás!
Jun 23, 2026 17:14:06
Szerző: Kendra ( Snecológus-pontszám: 6351 x 3 ) Jun 23, 2026 17:14:18
Válasz
( 7 )
Tehát Endre ma bevallotta hogy azt figyeli hol hághatja át a törvényeket. Prozone is szóbakerült... Szerintem ez elég durva érdemes lenne klippelni és beküldeni a megfelelő helyekre. És mind ezt liveba órával a kezén a háziőrizetben!
Jun 23, 2026 17:14:18
Szerző: Bubuka ( Snecológus-pontszám: 28214 x 14 ) Jun 23, 2026 18:19:12
Válasz
( 6 )
Sajnos igen, családon belüli erőszaknál is akkor lépnek amikor már vér folyik. Leszarnak egy ilyen nímand senkiházi parasztot az Alföldön. Évekkel ezelőtt is meg lett neki mondva, hogy még bűnözőnek is szar a pedofil.

Ettől függetlenül ez nem azt jelenti, hogy negyedévente ne szedték volna össze a bejelentéseket, egyéb ügyeit vele kapcsolatban és egy csomagként tálalják tovább.

Én bízom Enikő néniben. Azt láthatják, hogy gyáva elmenekülni és elkezdeni magánál gyengébbeket bántani, ezért"csak" az ólon belül öli meg az állatait, erre nincs okuk elvinni sajnos.

Meg különben is, adná az ég hogy ez elinduljon valóban és megtámadjon bárkit akit magára hergelt.

Még Jenes is elkenné a pofáját a részeg szarházinak.

Nehéz utolsó hónapok előtt állunk, a malmok lassan őrölnek de ezt már az elején tudtuk. Az idő nekünk kedvezett eddig is, most is és ezután is nekünk fog kedvezni.

Ügyködhet bármilyen, sajnálatos módon lecsúszott drogos haver, Debrecen közeli segglyukból érkező kopasz meleg cimbora, végső soron ők is láthatják, hogy az út a börtönbe programot nem mi fektetjük le, hanem a szoknyás Szkodi.

Ez itt 25 év műsorának a kitetőzése szerintem. Élvezni kell minden pillanatát, ahogyan magába roskad az egész és egy élet amit évekig próbáltak többszázan tényleg jobb irányba terelni, az direkt az ellenkező irányba indulva végül saját magát emésztette fel.

Ne idegeskedjünk. Emlékezzünk Padre barátságos hangjára aki mint egyfajta lelkiismeret most azt mondja: Vera nénit meglátogathattad volna, de te inkább AI előfizetéseket vettél amivel tovább rontottad a saját helyzetedet.

Jun 23, 2026 18:19:12
Szerző: Nemzet Krónikása ( Snecológus-pontszám: 43464 x 21 ) Jun 23, 2026 19:29:24
Válasz
( 11 )
Gyagya, egyébként ha nem kezdted el volna halálosan fenyegetni a trolljaidat, simán meg tudtad volna azt csinálni, hogy szépen csendesen eltűnsz a balfenékre az internetről.

A kutya nem foglalkozott volna veled hosszabbtávon, maximum a fórumon a kommenthaverok nosztalgiáztak meg találgattak volna, hogy a nemzet faszverője vajon mit csinálhat, de néhány hónap/év után szépen mindenki mással elfoglalta volna magát.

Ehelyette te mit csináltál?
Ja igen. Gyilkossággal fenyegetőzél, rá akartad gyújtani egy random családra a házat Gyomaendrődön, kislányt fogdostál Újszászon amiről hatósági papírod van, hatósági személyeket fenyegettél meg torokelvágással.

Ezt nem a trollok csinálták a nevedben, ezeket mind te csináltad és mindegyikről van V.I.D.E.Ó.
Állatkínzó, nőverő, rendőröket fenyegető, kiskorúakat bántalmazó sodi asodi
Jun 23, 2026 19:29:24
Szerző: A helyzet megoldása ( Snecológus-pontszám: 92453 x 46 ) Jun 23, 2026 20:49:28
Válasz
( 5 )
again mine the refund
gyagya, hiánypótló volt a 2 perces élőd amin fekete kép van, csak így tovább.


Éppen a börtönbe telefoncsempészést seggbe, gyakorolta és benyomódott a live

Most nehogy már ez egy budai urifiúnál ne legyen átlagos
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 23, 2026 20:49:28
Szerző: öklendező szerelő ( Snecológus-pontszám: 9521 x 4 ) Jun 23, 2026 21:14:07
Válasz
( 7 )
fogyatékos endre, nem 3 nappal azelőtt volt baja a macskának, hanem 5 hónappal előtte, amit te magad domumentáltál
Jó, szevasz! Le vagy tiltva.
Jun 23, 2026 21:14:07
Szerző: Skynetsodi ( Snecológus-pontszám: 5094 x 2 ) Jun 23, 2026 21:23:04
Válasz
( 5 )
Az a szép ebben, hogy te semmiképp sem nyerhetsz. Amennyiben valami csoda folytán megúsznád, vagy részben megúsznád a börtönt, akkor ott leszünk, hogy éhen haljál anyád fészerében. A legjobban, akkor jársz, ha leültetnek.
Nekem se könnyű
Jun 23, 2026 21:23:04
Szerző: A helyzet megoldása ( Snecológus-pontszám: 92453 x 46 ) Jun 23, 2026 21:37:31
Válasz
( 9 )
Ezt az információt olyan forrásból kaptam amit nem tudok megerősíteni, de Endre állítólag embereknek ilyen képeket küld istiről.

Remélhetőleg nem verte ki előtte Mc norynára


Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 23, 2026 21:37:31
Szerző: PúpszásziRePont ( Snecológus-pontszám: 13074 x 6 ) Jun 23, 2026 22:33:39
Válasz
( 7 )
Lumpen lájv. Nyolckor rendőrök jártak a toldalékban.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 23, 2026 22:33:39
Szerző: Flixbus utas ( Snecológus-pontszám: 4014 x 2 ) Jun 23, 2026 22:54:56
Válasz
( 5 )
Kezdjétek el hivogatni. Az előbb felkúrta magát rajta ;)
Jun 23, 2026 22:54:56
Szerző: A helyzet megoldása ( Snecológus-pontszám: 92453 x 46 ) Jun 23, 2026 23:17:57
Válasz
( 5 )
Megy az élő rugós beke csicskáztatja
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 23, 2026 23:17:57