Szűrők:
Minimum upvote (5): Autipajzs (filter Gyagyás):
Szerző: Eazy ( Snecológus-pontszám: 23915 x 11 ) Jun 28, 2026 02:51:29
Válasz
( 7 )
Hetyetyendre
Milyen különös...
Én nem láttam még soha Istit csatakon.
Meg vagyok lepődve, hogy így bekarmolva egészen joviális és úgy beszél mintha normális lenne. Full elfeljette, hogy paranoid és még azt is meg merném kockáztatni, hogy minimálisan szellemes.

Azért szerelembe még nem kell esni
Úty kültyem ej nyekety a kétyszátyetyret, hoty fajójápan nyem folt já fetezetem -sodi kobold
Jun 28, 2026 02:51:29
Szerző: again mine the refund ( Snecológus-pontszám: 13988 x 6 ) Jun 28, 2026 04:08:41
Válasz
( 6 )
Hetyetyendre
Milyen különös...
Én nem láttam még soha Istit csatakon.
Meg vagyok lepődve, hogy így bekarmolva egészen joviális és úgy beszél mintha normális lenne. Full elfeljette, hogy paranoid és még azt is meg merném kockáztatni, hogy minimálisan szellemes.


Mindenkire máshogy hat az alkohol.

Endre embereket akar megölni és torkokat elvágni, hordó apja pedig boldog lesz mert elfelejti egy pillanatra mennyire szar az élete.
Jun 28, 2026 04:08:41
Szerző: Vádemelés Jun 28, 2026 06:59:13
Válasz
( 9 )
#Vádirat,#98%,#3év,#gyomorideg
Jun 28, 2026 06:59:13
Szerző: Hafré ( Snecológus-pontszám: 21976 x 10 ) Jun 28, 2026 09:15:25
Válasz
( 14 )
Azt az ígéretét, hogy ha kap pénzt elissza azt kivételesen elhiszem.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 28, 2026 09:15:25
Szerző: Erkelyszimulator ( Snecológus-pontszám: 6074 x 3 ) Jun 28, 2026 09:57:03
Válasz
( 7 )
Endre tegnapi keresete: 0Ft.

Lesz ma tyekítyék? Jó lesz ez!
Jun 28, 2026 09:57:03
Szerző: A helyzet megoldása ( Snecológus-pontszám: 92701 x 46 ) Jun 28, 2026 10:29:59
Válasz
( 11 )
Miért nem küldtök már normálisan pénzt Endrének?

Itt nevet rajtatok több száz ember hogy milyen nincstelen nyomorultak vagytok, hogy pár ezer forintokat utaltok

Tényleg ennyi, ezek vagytok? Szánalmasabb a brigád mint Endre, de legalább jót nevetünk rajtatok proletárok.
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 28, 2026 10:29:59
Szerző: - Jun 28, 2026 10:50:47
Válasz
( 11 )
Brék, endi!
Jun 28, 2026 10:50:47
Szerző: A TITOK CÍMŰ FILM ( Snecológus-pontszám: 12448 x 6 ) Jun 28, 2026 11:03:44
Válasz
( 9 )
1982
ja és akkora pontfarmoló vagyok hogy minusz 20-at kaptam


Nem gond tetyó, jön a többi is mellé!
Jun 28, 2026 11:03:44
Szerző: PúpszásziRePont ( Snecológus-pontszám: 13331 x 6 ) Jun 28, 2026 11:15:59
Válasz
( 6 )
Kendra
Endikém tényleg 23 cm a dingidongi?


Megtrollkodta a teremtő rendesen a Gyagyást ezzel a méretes farokkal is. Mert hiába nagy, funkcióját tekintve már csak hugyozásra használható.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 28, 2026 11:15:59
Szerző: Kendra ( Snecológus-pontszám: 6464 x 3 ) Jun 28, 2026 11:41:24
Válasz
( 7 )
Fifike tegnap jól beígérted a mai 9 órás kezdést, takarításról nem is beszélve...

Dehát ismerjük a mondást, te sosem hazudsz...
Jun 28, 2026 11:41:24
Szerző: dogoljmegsodi ( Snecológus-pontszám: 11449 x 5 ) Jun 28, 2026 11:41:32
Válasz
( 7 )
szerintem astoki (Büdös) az egyetlen "alkotó" akinek sikerült alulmúlnia tiktokon a 2 ft-os bevételt is. inverz midász király
Jun 28, 2026 11:41:32
Szerző: púpostulok ( Snecológus-pontszám: 4286 x 2 ) Jun 28, 2026 11:43:21
Válasz
( 7 )
Milyen meglepő, hogy ismét el lett sodikázva a beígért műsor...
Jun 28, 2026 11:43:21
Szerző: Jonciii ( Snecológus-pontszám: 17168 x 8 ) Jun 28, 2026 11:45:49
Válasz
( 5 )
Lemaradtam a rendrakós live-ról? Damn
Jun 28, 2026 11:45:49
Szerző: again mine the refund ( Snecológus-pontszám: 13988 x 6 ) Jun 28, 2026 11:56:59
Válasz
( 14 )
Az ott.. az mind teafilter?


Jun 28, 2026 11:56:59
Szerző: Kendra ( Snecológus-pontszám: 6464 x 3 ) Jun 28, 2026 13:49:26
Válasz
( 8 )
Mindenki nyugodjon le Endre kóbor-macskás kézzel veri a farkát a 40 fokos putrijában derékig a szemétben.

Rend van na!
Jun 28, 2026 13:49:26
Szerző: Hahó ( Snecológus-pontszám: 274462 x 137 ) Jun 28, 2026 14:46:10
Válasz
( 6 )
lolnomaillolnopwreset
Oké, oké, Endre 40fokban dögledezik, de mi van asodival. Asodi mindig győz, mert ilyen sodi asodi. Kéne lőni egy tisztázós lájfszot asodi sikereiről.


Folyamatosan két győzelem között a pdf.
Műkörmös asszony vagyok Zagyvarékasról
Jun 28, 2026 14:46:10
Szerző: Kendra ( Snecológus-pontszám: 6464 x 3 ) Jun 28, 2026 15:23:24
Válasz
( 7 )
Vajon mit érezhet Endre hogy egy vasa sincs és neten kunyerál kb napi 1-2 sörre mint egy utolsó blahás csöves közben meg amikor volt pénze boldog boldogtalannak adott kölcsön meg pénzzel pózolt, szórta az albérletben és mondta hogy konfetti. Konfliktusokat szokásosan az -Oldjuk meg pénzzel mondattal kezelte :D

Annyira jó volt látni hogy honnan hova zuhant vissza.

Endre összességben itt a fórumhaverokkal elmondhatjuk hogy nagyon büszkék vagyunk rád!
Jun 28, 2026 15:23:24