Szűrők:
| Minimum upvote (5): | Autipajzs (filter Gyagyás): |
« 2026-06-25
2026-06-26
2026-06-27 »
Csak egy olvasó
(
x
9
)
Jun 26, 2026 00:09:29
x
9
)
Jun 26, 2026 00:09:29
Az alapítványosdihoz:
Egy nemrégiben 13. évfordulóját ünneplő hozzászólásban fejtette ki a nagy életbölcsességet, amit Hermán "Télapógeci" Pétertől lesett el:
forum.sodika.dk/?pageNo=377#comment-38258
Van utána még egy pár a témában. Akkoriban a Kolosy téri íróasztal alatti nyomorából pörgött rá a dologra, amikor még javában bújkált a diákhitel miatti tartozása miatt.
Egy nemrégiben 13. évfordulóját ünneplő hozzászólásban fejtette ki a nagy életbölcsességet, amit Hermán "Télapógeci" Pétertől lesett el:
forum.sodika.dk/?pageNo=377#comment-38258
Nem hiába nem a saját számlámra kértem egyik kártérítést sem (olyan nekem nem lehet), hanem az ügyvédek letéti számlájára. És ha lesz újra kocsi alattam, nem hiába nem az én nevemen lesz, hanem valami egyesület vagy alapítvány nevén.
A Koppány-csoporttal az országot járva, valamint külön-külön édesapám és édesanyám példáján okulva, és emellett az áldozatok panaszait hallgatva arról, hogy a NAV elvitte a család összes kocsiját, miegymás, világosan felismertem, hogy nem szabad soha elkövetni azt a hibát, hogy neveden jövedelem vagy vagyontárgy legyen.
Az előbbinél (a jövedelemnél) hagytam magam bepalizni, ebből lett ez a hülye Bt, de a jövőben okos leszek. Tanulok Hermán Pétertől. Ő már tök rég mindenét, ami korábban jogilag az övé volt (főként az ingatlanjait) átíratta mindenféle bejegyzett gittegyletek, egyesületek és alapítványok nevére.
A pontos módszertant is tőle próbálom megtanulni. Ha ő képes rá, akkor kis tanulás után bárki, akár én is. Ennyi.
A Koppány-csoporttal az országot járva, valamint külön-külön édesapám és édesanyám példáján okulva, és emellett az áldozatok panaszait hallgatva arról, hogy a NAV elvitte a család összes kocsiját, miegymás, világosan felismertem, hogy nem szabad soha elkövetni azt a hibát, hogy neveden jövedelem vagy vagyontárgy legyen.
Az előbbinél (a jövedelemnél) hagytam magam bepalizni, ebből lett ez a hülye Bt, de a jövőben okos leszek. Tanulok Hermán Pétertől. Ő már tök rég mindenét, ami korábban jogilag az övé volt (főként az ingatlanjait) átíratta mindenféle bejegyzett gittegyletek, egyesületek és alapítványok nevére.
A pontos módszertant is tőle próbálom megtanulni. Ha ő képes rá, akkor kis tanulás után bárki, akár én is. Ennyi.
Van utána még egy pár a témában. Akkoriban a Kolosy téri íróasztal alatti nyomorából pörgött rá a dologra, amikor még javában bújkált a diákhitel miatti tartozása miatt.
Jun 26, 2026 00:09:29
A helyzet megoldása
(
x
46
)
Jun 26, 2026 03:37:19
x
46
)
Jun 26, 2026 03:37:19
Turbo természetesen KIZÁRÓLAG a lánya érdekben akar pörgetni 55-99(????) év közötti nőket.
Felkészül: pókhálós golda meir
Hoppon marad: M.Ádam gerontofil exsnecológús
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Felkészül: pókhálós golda meir
Hoppon marad: M.Ádam gerontofil exsnecológús
Jun 26, 2026 03:37:19
Kendra
(
x
3
)
Jun 26, 2026 08:52:47
x
3
)
Jun 26, 2026 08:52:47
Endre mivel készülsz fel a hőhullámra?
Jun 26, 2026 08:52:47
-
Jun 26, 2026 09:35:41
Endre mivel készülsz fel a hőhullámra?
Megiszik 3 liter sört. Tüskével.
Jun 26, 2026 09:35:41
herr_schwechater
(
x
9
)
Jun 26, 2026 09:39:41
x
9
)
Jun 26, 2026 09:39:41
Megiszik 3 liter sört. Tüskével.
ha valaki vitt neki annyi sört meg tüskét
Jun 26, 2026 09:39:41
dogoljmegsodi
(
x
5
)
Jun 26, 2026 09:41:15
x
5
)
Jun 26, 2026 09:41:15
ha valaki vitt neki annyi sört meg tüskét
egy ezrest keresett tegnap azt kell beosztania a "hosszú" hétvégére.
vicces lesz ez
Jun 26, 2026 09:41:15
Skynetsodi
(
x
2
)
Jun 26, 2026 09:46:59
x
2
)
Jun 26, 2026 09:46:59
Figyu pedo. Én is, csak középiskolai végzettséget szereztem és én is sok időt töltök nyolc négyzetméteren. Szóval az élet nem is olyan rossz. Küldök is egy képet a nyári lakomról, hogy szolidaritsak veled.
Nekem se könnyű
Jun 26, 2026 09:46:59
Szolnoki ninja troll
(
x
3
)
Jun 26, 2026 09:51:08
x
3
)
Jun 26, 2026 09:51:08
Azt mondja már meg valaki, hogy miért akar ez a fasz ennyire pszichomókushoz menni? Már az 4. vagy 5. helyről küldték el a picsába, de csak próbálkozik tovább. Gondolom jól mutatna szerinte a bíróságon ha sipítozhatna a picsaszájával hogy: "Hát te píjónő asodi most is kezelés alatt áll, tetszik látni asodi beteg"
Nagyon kíváncsi vagyok mi lehet a vádiratban, mert nagyon titkolja pedig korábban ha jól emlékszem még mondott valami olyasmit, hogy ha megérkezik akkor be fogja mutatni. Csak nem olyan baszó vádiratot szerkesztett az ügyész amitől lefostad a bokádat fifi?
Így jött ki a matek.
Nagyon kíváncsi vagyok mi lehet a vádiratban, mert nagyon titkolja pedig korábban ha jól emlékszem még mondott valami olyasmit, hogy ha megérkezik akkor be fogja mutatni. Csak nem olyan baszó vádiratot szerkesztett az ügyész amitől lefostad a bokádat fifi?
Jun 26, 2026 09:51:08
dogoljmegsodi
(
x
5
)
Jun 26, 2026 10:01:50
x
5
)
Jun 26, 2026 10:01:50
confirmed hogy 3 év van a vádalkuban tegnap elszólta magát hogy hetyetye a 7honap kevesebb mint a 12 de a 3év több
Jun 26, 2026 10:01:50
NBVNG
(
x
1
)
Jun 26, 2026 10:25:20
x
1
)
Jun 26, 2026 10:25:20
Szeretné magát beszámíthatatlanná nyilváníttatni, amivel korlátlanul csökkenthető a büntetés.
Beszélt is róla.
Az ő fejében az van hogy csak úgy megállapítanak egy "pillanatnyi elmezavart". Ezzel még csak nem is arra hajt hogy pörtön helyet imeit kapjon vagy valami kényszer gyógykezelést hanem hogy se pörtön se imei.
Ki jöhetsz a börtönből kártyát szeretne gyakorlatilag.
Ami egy olyan laikus számára is mint és egyértelmű súlyos retardáltság.
Jun 26, 2026 10:25:20
dogoljmegsodi
(
x
5
)
Jun 26, 2026 10:26:44
x
5
)
Jun 26, 2026 10:26:44
Beszélt is róla.
Az ő fejében az van hogy csak úgy megállapítanak egy "pillanatnyi elmezavart". Ezzel még csak nem is arra hajt hogy pörtön helyet imeit kapjon vagy valami kényszer gyógykezelést hanem hogy se pörtön se imei.
Ki jöhetsz a börtönből kártyát szeretne gyakorlatilag.
Ami egy olyan laikus számára is mint és egyértelmű súlyos retardáltság.
Az ő fejében az van hogy csak úgy megállapítanak egy "pillanatnyi elmezavart". Ezzel még csak nem is arra hajt hogy pörtön helyet imeit kapjon vagy valami kényszer gyógykezelést hanem hogy se pörtön se imei.
Ki jöhetsz a börtönből kártyát szeretne gyakorlatilag.
Ami egy olyan laikus számára is mint és egyértelmű súlyos retardáltság.
mit várunk egy olyan debiltől aki szerint orvosi fogalom hogy valaki hergelhető. a felprovokálás pedig btk-s
Jun 26, 2026 10:26:44
Jaj de jó lesz gyerekek
Jun 26, 2026 10:27:26
Ma is el kell mondjam te valóságtagadó kis csicska, hogyha börtönbe kerülsz, tíz perc alatt beszivárogtatjuk, hogy egy alja pedofil vagy, és olyan terrorban fogsz élni a legkeményebb cigányok között, hogy bánni fogod az összes szemtelenkedésedet.
Fogalmad sincs mi vár rád, olyan szinten kutyába leszel rakva, amit a benti társadalomnak csak egy nagyon alacsony százaléka kap meg.
Szét leszel kúrva, terrorizálva, törve, és ha véletlenül nem ott döglenél meg, akkor pont úgy fogsz kinézni mint a vérszerinti apád, és annyira szharrá leszel menve, hogy már koldulni sem fogsz tudni.
Mindenért meg fogsz fizetni.
Jaj de várom már ezt. ♥️
Fogalmad sincs mi vár rád, olyan szinten kutyába leszel rakva, amit a benti társadalomnak csak egy nagyon alacsony százaléka kap meg.
Szét leszel kúrva, terrorizálva, törve, és ha véletlenül nem ott döglenél meg, akkor pont úgy fogsz kinézni mint a vérszerinti apád, és annyira szharrá leszel menve, hogy már koldulni sem fogsz tudni.
Mindenért meg fogsz fizetni.
Jaj de várom már ezt. ♥️
Jun 26, 2026 10:27:26
Hafré
(
x
10
)
Jun 26, 2026 10:30:56
x
10
)
Jun 26, 2026 10:30:56
Kedvencem a "Nem tervezek visszamenni".
A kurva anyád Endre, hát őszintén: történt már bármi úgy az életedben ahogy tervezted?
olyan ellenséges vagy velem
A kurva anyád Endre, hát őszintén: történt már bármi úgy az életedben ahogy tervezted?
Jun 26, 2026 10:30:56
halottpiton
(
x
4
)
Jun 26, 2026 10:40:09
x
4
)
Jun 26, 2026 10:40:09
Szeretné magát beszámíthatatlanná nyilváníttatni, amivel korlátlanul csökkenthető a büntetés.
Gyerekek! Tényleg korlátlanul enyhíthető lehetne a büntetés, DE!!!4!! Az elkövetéskori elmeállapot számít, nem a későbbi.
A korábbi infók alapján az elmeszakértő beszámíthatónak nyilvánította a letartóztatásba vétel után.
Jun 26, 2026 10:40:09
herr_schwechater
(
x
9
)
Jun 26, 2026 10:41:12
x
9
)
Jun 26, 2026 10:41:12
Beszélt is róla.
Az ő fejében az van hogy csak úgy megállapítanak egy "pillanatnyi elmezavart". Ezzel még csak nem is arra hajt hogy pörtön helyet imeit kapjon vagy valami kényszer gyógykezelést hanem hogy se pörtön se imei.
Ki jöhetsz a börtönből kártyát szeretne gyakorlatilag.
Ami egy olyan laikus számára is mint és egyértelmű súlyos retardáltság.
Az ő fejében az van hogy csak úgy megállapítanak egy "pillanatnyi elmezavart". Ezzel még csak nem is arra hajt hogy pörtön helyet imeit kapjon vagy valami kényszer gyógykezelést hanem hogy se pörtön se imei.
Ki jöhetsz a börtönből kártyát szeretne gyakorlatilag.
Ami egy olyan laikus számára is mint és egyértelmű súlyos retardáltság.
nem nagyon tudja felfogni, hogy ha úgy ítéli az orvosszakértő, hogy nem volt tudatában, amikor tette ezeket a kijelentéseket, akkor biza veszélyes a társadalomra ugyanúgy, csak ilyenkor kezelnie kell az államnak, ez a kényszergyógykezelés. ilyenkor határozatlan ideig rommá gyógyszerezik a balfaszt, és ha tudatában van mi történik, akkor borzasztó lehet
Jun 26, 2026 10:41:12
Szolnoki ninja troll
(
x
3
)
Jun 26, 2026 10:50:48
x
3
)
Jun 26, 2026 10:50:48
Gyerekek! Tényleg korlátlanul enyhíthető lehetne a büntetés, DE!!!4!! Az elkövetéskori elmeállapot számít, nem a későbbi.
A korábbi infók alapján az elmeszakértő beszámíthatónak nyilvánította a letartóztatásba vétel után.
A korábbi infók alapján az elmeszakértő beszámíthatónak nyilvánította a letartóztatásba vétel után.
Ezt mondom, nem újabb sz.vélemény lehet a célja hanem el akarja bábozni, hogy ő mentális segítségre szorul, ami nyilvánvalóan nem igaz. Ez nem azt jelenti hogy változna a büntethetősége, de ezzel ráerősítene az áldozati pózra.
Nem lehet véletlen hogy ennyi helyről elküldik, az orvosok sem hülyék.
Jun 26, 2026 10:50:48
nyilvános faszkiverő
(
x
38
)
Jun 26, 2026 11:29:23
x
38
)
Jun 26, 2026 11:29:23
Endre, ne felejtsd el kikapcsolni a klímát este délután, hogy spórolhassunk az importárammal! xDDDD
Örülhettek | Macskaólban lakom | Gyogyóba zárattak | Elvitt a TEK és fél évig börtönben ültem
Jun 26, 2026 11:29:23
-
Jun 26, 2026 11:29:27
A néhány napja Kiss Endre Farka által elhangzott,újabb 10 éven belüli családok-kiirtós megnyilvánulása is célba ért a megfelelő helyre ma délelőtt.
Köszönik és tudnak-tudtak róla!
Tehát ezek tényleg belelátnak!
Endi! Figyelnek!
Hiába a sok hazugságod és manipulatív megnyilvánulásod!
Gyilkolni akarsz!
Köszönik és tudnak-tudtak róla!
Tehát ezek tényleg belelátnak!
Endi! Figyelnek!
Hiába a sok hazugságod és manipulatív megnyilvánulásod!
Gyilkolni akarsz!
Jun 26, 2026 11:29:27
noikabatgomb
(
x
10
)
Jun 26, 2026 11:41:44
x
10
)
Jun 26, 2026 11:41:44
Endre, ne felejtsd el kikapcsolni a klímát este délután, hogy spórolhassunk az importárammal! xDDDD
Csak a prolik spórolnak, hahó!
A teljesértékü vendégházat napelemmel szerelték fel.
Csak egy szót arról, hogy a hasziendát majd kijátszák jogi kiskapuzásokkal... mint ahogy a Mazdát "be kell vinni egy cégbe, Endi! Be kell vinni!"
Jun 26, 2026 11:41:44
Kötőjel
(
x
13
)
Jun 26, 2026 12:20:47
x
13
)
Jun 26, 2026 12:20:47
kredenc, summázom, mert nem érted.
ingatlan átjátszása elárverezés ellen: nem működik.
dilipapír felelősségrevonás ellen: nem működik.
úgyis megpróbálod, mi pedig majd nagyon röhögünk.
vérdíj target nr. 1
ingatlan átjátszása elárverezés ellen: nem működik.
dilipapír felelősségrevonás ellen: nem működik.
úgyis megpróbálod, mi pedig majd nagyon röhögünk.
Jun 26, 2026 12:20:47
Kakaspina
(
x
25
)
Jun 26, 2026 13:46:40
x
25
)
Jun 26, 2026 13:46:40
Jun 26, 2026 13:46:40
Hafré
(
x
10
)
Jun 26, 2026 14:46:33
x
10
)
Jun 26, 2026 14:46:33
Akkor legalább inna rendesen, töményet
Szemtelenkedett így a voda család végül nem került hozzá. Bár lehet valamelyik hőkupolás hétvégén meglátogatják, itt nálam úgy sincs hasznuk.
Jun 26, 2026 14:46:33
A helyzet megoldása
(
x
46
)
Jun 26, 2026 15:39:35
x
46
)
Jun 26, 2026 15:39:35
Vicces hogy más programozók milliós rendszereket fejlesztenek claudeval 2 nap alatt, Endre meg “Huszár Géza Krisztián Dunaújváros sonka” tartalmú pdfeket küld be a claudenak, és még ezzel is lerodázza a tokeneket úgy hogy pluszban fizet xd
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 26, 2026 15:39:35
PúpszásziRePont
(
x
6
)
Jun 26, 2026 15:43:28
x
6
)
Jun 26, 2026 15:43:28
Hát, úgy tűnik, ma sem lesz idő kitakarítani a toldalékot.
Ezúton visszavonhatatlanul visszavonom minden korábbi bejelentésemet.
Jun 26, 2026 15:43:28
Kendra
(
x
3
)
Jun 26, 2026 17:38:19
x
3
)
Jun 26, 2026 17:38:19
Endi lődd fel a tisztázóst! Ma még nem loopoltál órákon át azon hogy nem vagy pedofil!
Jun 26, 2026 17:38:19
A helyzet megoldása
(
x
46
)
Jun 26, 2026 18:26:39
x
46
)
Jun 26, 2026 18:26:39
Ebben a liveban az a legjobb hogy Endre 0 forintot tud kapni érte
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Jun 26, 2026 18:26:39
Gabonatároló
(
x
2
)
Jun 26, 2026 18:32:42
x
2
)
Jun 26, 2026 18:32:42
Ezekről a lájvokról mindig ez jut eszembe.
Jun 26, 2026 18:32:42
Pikturiensz
(
x
7
)
Jun 26, 2026 18:42:27
x
7
)
Jun 26, 2026 18:42:27
Vádirat szó hallatára el is takarodott :D
Mirror: https://www.youtube.com/@pikturiensz
Jun 26, 2026 18:42:27
Púpp
(
x
1
)
Jun 26, 2026 19:48:32
x
1
)
Jun 26, 2026 19:48:32
Többször láttam itt leírva, hogy az alkoholos befolyásoltsága miatt nem játszik a közèpsúlyos paranoid zavarral hivatkozott felmentèsi kèrelem.
A sötikèvel el lett sodikázva ez is.
Másrèszt mikor a bűncselekményeket elkövette, az egy èven belüli 2 vizsgálat is büntethetőnek nyilvánította.
Többször beszèlt liveben arról is hogyan próbálja kijátszani a fogyikártyát, hamis eredmènyeket produkálva.
Ebben CVI elmebeteg segítsègèt is többször emlegette.
Ezek minden bizonnyal eljutnak az üggyel foglalkozó ügyèszhez is.
Majd legközelebb erre is jobban odafigyel a púpos.
Púpp a púp hátán
A sötikèvel el lett sodikázva ez is.
Másrèszt mikor a bűncselekményeket elkövette, az egy èven belüli 2 vizsgálat is büntethetőnek nyilvánította.
Többször beszèlt liveben arról is hogyan próbálja kijátszani a fogyikártyát, hamis eredmènyeket produkálva.
Ebben CVI elmebeteg segítsègèt is többször emlegette.
Ezek minden bizonnyal eljutnak az üggyel foglalkozó ügyèszhez is.
Majd legközelebb erre is jobban odafigyel a púpos.
Jun 26, 2026 19:48:32
Púpszászi napelem
(
x
13
)
Jun 26, 2026 20:06:27
x
13
)
Jun 26, 2026 20:06:27
Bemegy a púpos a lájvba, első kérdés felé: "Mivan nincs elég trollod? Kell még több?"
alkoholiker, kiss endre, farkas endre, sodi, kiss endre farkas, kiss farkas, satyre, pädophilie
Jun 26, 2026 20:06:27
« 2026-06-25
2026-06-26
2026-06-27 »