Szűrők:
| Minimum upvote (5): | Autipajzs (filter Gyagyás): |
« 2026-06-27
2026-06-28
2026-06-29 »
Eazy
(
x
11
)
Jun 28, 2026 02:51:29
x
11
)
Jun 28, 2026 02:51:29
Milyen különös...
Én nem láttam még soha Istit csatakon.
Meg vagyok lepődve, hogy így bekarmolva egészen joviális és úgy beszél mintha normális lenne. Full elfeljette, hogy paranoid és még azt is meg merném kockáztatni, hogy minimálisan szellemes.
Én nem láttam még soha Istit csatakon.
Meg vagyok lepődve, hogy így bekarmolva egészen joviális és úgy beszél mintha normális lenne. Full elfeljette, hogy paranoid és még azt is meg merném kockáztatni, hogy minimálisan szellemes.
Azért szerelembe még nem kell esni
Jun 28, 2026 02:51:29
again mine the refund
(
x
6
)
Jun 28, 2026 04:08:41
x
6
)
Jun 28, 2026 04:08:41
Milyen különös...
Én nem láttam még soha Istit csatakon.
Meg vagyok lepődve, hogy így bekarmolva egészen joviális és úgy beszél mintha normális lenne. Full elfeljette, hogy paranoid és még azt is meg merném kockáztatni, hogy minimálisan szellemes.
Én nem láttam még soha Istit csatakon.
Meg vagyok lepődve, hogy így bekarmolva egészen joviális és úgy beszél mintha normális lenne. Full elfeljette, hogy paranoid és még azt is meg merném kockáztatni, hogy minimálisan szellemes.
Mindenkire máshogy hat az alkohol.
Endre embereket akar megölni és torkokat elvágni, hordó apja pedig boldog lesz mert elfelejti egy pillanatra mennyire szar az élete.
Jun 28, 2026 04:08:41
Hafré
(
x
10
)
Jun 28, 2026 09:15:25
x
10
)
Jun 28, 2026 09:15:25
Azt az ígéretét, hogy ha kap pénzt elissza azt kivételesen elhiszem.
olyan ellenséges vagy velem
Jun 28, 2026 09:15:25
Erkelyszimulator
(
x
3
)
Jun 28, 2026 09:57:03
x
3
)
Jun 28, 2026 09:57:03
Endre tegnapi keresete: 0Ft.
Lesz ma tyekítyék? Jó lesz ez!
Lesz ma tyekítyék? Jó lesz ez!
Jun 28, 2026 09:57:03
A helyzet megoldása
(
x
46
)
Jun 28, 2026 10:29:59
x
46
)
Jun 28, 2026 10:29:59
Miért nem küldtök már normálisan pénzt Endrének?
Itt nevet rajtatok több száz ember hogy milyen nincstelen nyomorultak vagytok, hogy pár ezer forintokat utaltok
Tényleg ennyi, ezek vagytok? Szánalmasabb a brigád mint Endre, de legalább jót nevetünk rajtatok proletárok.
Nemzeti recskakrónikás - Ravatalinfluenszer - Túldagasztott vekni - Fürdőköpenyes villantós szatír
Itt nevet rajtatok több száz ember hogy milyen nincstelen nyomorultak vagytok, hogy pár ezer forintokat utaltok
Tényleg ennyi, ezek vagytok? Szánalmasabb a brigád mint Endre, de legalább jót nevetünk rajtatok proletárok.
Jun 28, 2026 10:29:59
« 2026-06-27
2026-06-28
2026-06-29 »