« 2023-07-15
2023-07-16
2023-07-17 »
KicsiNéző
(
x
3
)
Jul 16, 2023 00:23:13
x
3
)
Jul 16, 2023 00:23:13
úgy h többségbe kerültek a trashlegyek a fórumon és ezer felszólítás után sem képesek leállni a proli hobbijukkal.
Bazzeg mínuszt nyomtam plusz helyett, ne haragudj.
Ja, nekem is volt ma kettő posztom ebben a témában, de ezen a ponton már úgy érzem kurva felesleges.
Jönnek ugyanazok a screencapek hatszor, a kurva felesleges "dögölj meg pedofil", "höhö, hajnal 3as sör" és egyéb kurva hasznos posztok, meg az eredménykövetése a faszom Laurának a streamjeinek, aztán csodálkozunk, hogy egy olyan napon is jön 3 oldal amikor literally semmi nem történik.
Jul 16, 2023 00:23:13
Púpszászi napelem
(
x
8
)
Jul 16, 2023 00:26:19
x
8
)
Jul 16, 2023 00:26:19
úgy h többségbe kerültek a trashlegyek a fórumon és ezer felszólítás után sem képesek leállni a proli hobbijukkal.
Önsoderáló a fórum, nem tetszik downvoteolod és tovább görgetsz. Sokkal kevesebb idő mint seggfájni majd több kommenten keresztül
Jul 16, 2023 00:26:19
Twiccs Chat
(
x
2
)
Jul 16, 2023 00:26:46
x
2
)
Jul 16, 2023 00:26:46
Sodi.. én most töltöm sima munkásként az egy hónapos szabadságom balaton földváron... épp diszkóban vagyok azt nem számolom hogy mennyi egy koktél mert jól érzem magam... te amacskaólban hogy vagy?
#50euro + kamatok
Jul 16, 2023 00:26:46
Csicsó_VOD
(
x
1
)
Jul 16, 2023 00:30:22
x
1
)
Jul 16, 2023 00:30:22
Na mi van srácok, kék nickes háborút robbant ki a meleg, vagy mi van?
Ne felejtsük el, hogy itt a púposnak a hód kurva anyját, nem pedig egymásnak, és a szegedi szutyok csak mellékszereplő a tanszéken, pont
Ne felejtsük el, hogy itt a púposnak a hód kurva anyját, nem pedig egymásnak, és a szegedi szutyok csak mellékszereplő a tanszéken, pont
Jul 16, 2023 00:30:22
kissendrevagyok
(
x
22
)
Jul 16, 2023 00:37:35
x
22
)
Jul 16, 2023 00:37:35
Eskü emberek nem akarok spammelni minden trasht de azért valljuk már be, hogy Laumóhoz azért elég sok köze van snecinek. Tranyóval is ez volt, hogy "jaj hagyjatok már a büdös buzival.. áá sose basznám meg mert akkor buzi lennék" stb. aztán látjuk, hogy hol tart a dolog. Gyagyás teljes mértékben manipulálható és ezeket az embereket akik károsak az életére témában kell tartani vagy újakat felhozni. Baszki Tranyó konkrétan szarráverte és a hajléktalanság szélére sodorta.. eddig a snecológia történelmében ő vitte be eddig a legtöbb sebzést a vekni pofájába és ez is azért volt mert a fórumon folyamatosan kapta az impulzusokat.
kissendrevagyok
Jul 16, 2023 00:37:35
Biztatási kár
(
x
6
)
Jul 16, 2023 00:39:43
x
6
)
Jul 16, 2023 00:39:43
Délegyházán sátraznak és fifi vitte a sátrat? De hát fifinek nincs is sátra, az mergának a raktárában van. Vagy hogy került fifihez, csak nem úgy hogy valóban a púpszászi Zagyva parton szokott csövelni néha napján a sátorban merga? És amiatt látni őt olyan sokat a púpszászi vasútállomáson? :)
Jul 16, 2023 00:39:43
Csicsó_VOD
(
x
1
)
Jul 16, 2023 00:43:06
x
1
)
Jul 16, 2023 00:43:06
Eskü emberek nem akarok spammelni minden trasht de azért valljuk már be, hogy Laumóhoz azért elég sok köze van snecinek. Tranyóval is ez volt, hogy "jaj hagyjatok már a büdös buzival.. áá sose basznám meg mert akkor buzi lennék" stb. aztán látjuk, hogy hol tart a dolog. Gyagyás teljes mértékben manipulálható és ezeket az embereket akik károsak az életére témában kell tartani vagy újakat felhozni. Baszki Tranyó konkrétan szarráverte és a hajléktalanság szélére sodorta.. eddig a snecológia történelmében ő vitte be eddig a legtöbb sebzést a vekni pofájába és ez is azért volt mert a fórumon folyamatosan kapta az impulzusokat.
A tranyó snecológiai relevanciáját nem is lehet kétségbe vonni, mert amit írtál teljes mértékben igaz, de amikor meglátom ezt a retek Laurát, folyton a hős szerelmes szintén spammer Viktorsz jut eszembe, aki a Laura felé irányított feldolgozatlan, és viszonzatlan szerelmét itt élte ki a fórumon, és részben ezért is esett áldozatául a banhammernek. :D
A szőke emlegetése egyszerűen frusztrálóan hat már az emberekre, és régóta nem való ide, a tranyót meg azért ki lehet röhögni, főleg ha nyom a fikásnak egy gyomrost
Jul 16, 2023 00:43:06
kripli figyelő
(
x
7
)
Jul 16, 2023 00:56:27
x
7
)
Jul 16, 2023 00:56:27
Eskü emberek nem akarok spammelni minden trasht de azért valljuk már be, hogy Laumóhoz azért elég sok köze van snecinek. Tranyóval is ez volt, hogy "jaj hagyjatok már a büdös buzival.. áá sose basznám meg mert akkor buzi lennék" stb. aztán látjuk, hogy hol tart a dolog. Gyagyás teljes mértékben manipulálható és ezeket az embereket akik károsak az életére témában kell tartani vagy újakat felhozni. Baszki Tranyó konkrétan szarráverte és a hajléktalanság szélére sodorta.. eddig a snecológia történelmében ő vitte be eddig a legtöbb sebzést a vekni pofájába és ez is azért volt mert a fórumon folyamatosan kapta az impulzusokat.
Kicsit túlgondolod a dolgot.A fórum a mi szórakoztatásunkat szolgálja és nem gyagyásét.Ez még mindig egy tanszék.Sokkal jobbak vagyunk annál minthogy önpusztításon keresztül kelljen irányítani a nyomorult pedofil sorsát.Ha csak úgy tudjuk irányítani a korcsot hogy közben szétbasszuk a fórumot és lezüllesztjük egy trash chatfalának szintjére akkor baszhatjuk az egészet mert kurva szarul csinálunk valamit.
Jul 16, 2023 00:56:27
Ásó27
(
x
50
)
Jul 16, 2023 01:01:45
x
50
)
Jul 16, 2023 01:01:45
Én amikor sok a trash a fórumon
Mifaaaaaaaaaaaan
Jul 16, 2023 01:01:45
tibi2435645
(
x
1
)
Jul 16, 2023 01:23:40
x
1
)
Jul 16, 2023 01:23:40
Endre a fütyistrandon, amikor meglátta hogy Tibor liveozik.
Beszartam. - Szedunka Judit, magasan képzett egészségügyi szakápoló
Jul 16, 2023 01:23:40
max5enutálnak
(
x
30
)
Jul 16, 2023 02:00:10
x
30
)
Jul 16, 2023 02:00:10
Endre a fütyistrandon, amikor meglátta hogy Tibor liveozik.
Ki a geci nem szedte fel a szart a kutyája után?
Jul 16, 2023 02:00:10
Karib
(
x
8
)
Jul 16, 2023 06:57:43
x
8
)
Jul 16, 2023 06:57:43
Most néztem meg ezt a parton fetrengős rövid flokkot. Hát, te tényleg meg vagy bolondulva, sneci.
Jézus vagyok, nem uzsorás. (...) Én vagyok a Szent Magdolna személyesen.
Jul 16, 2023 06:57:43
Dörpepúp
(
x
4
)
Jul 16, 2023 07:42:34
x
4
)
Jul 16, 2023 07:42:34
kivi lennék, hogy milyen sátrat bírt vennei :o)) pisztos ebből is gyerekméretűt :o))
Gyanítom ezt az önfelállítós modellt választotta, amit csak kihajítasz valahová és szétnyílik. Összecsukni nem fogja tudni a bamba fasz, ezért a púpján fogja cipelni. Úgy fog kinézni, mint egy éticsiga.
Jul 16, 2023 07:42:34
Dörpepúp
(
x
4
)
Jul 16, 2023 07:46:31
x
4
)
Jul 16, 2023 07:46:31
napozósátorra gondolsz? :o)))))
Olyasmi. Van ezekből ilyen rendes sátor kivitel is a decathlonban.
Bár amilyen fogyatékos kinézem belőle, hogy ilyen gyerek napozósátrat vásárol.
Jul 16, 2023 07:46:31
Dadogós Kisnyugdíjas
(
x
4
)
Jul 16, 2023 08:27:24
x
4
)
Jul 16, 2023 08:27:24
tranyonak csak 25 km-t kellett volna gyalogolnia XDDDD
🏳️🌈🏳️⚧️Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/snecimanoka🏳️🌈🏳️⚧️
Jul 16, 2023 08:27:24
Örebro
(
x
16
)
Jul 16, 2023 08:42:56
x
16
)
Jul 16, 2023 08:42:56
csak ugy eszembe jutott, mennyire hålåsak a volt ”munkaadoid” te geci, mikor beneztek ujra egy idö utån a forumodra es låtjåk hova sullyedsz. a trolloknak sokat köszönhetnek!
Jul 16, 2023 08:42:56
Dadogós Kisnyugdíjas
(
x
4
)
Jul 16, 2023 09:56:44
x
4
)
Jul 16, 2023 09:56:44
gyagyas vesz maganak egy tal kajat.
keszit rola egy youtube videot: latod mercike itt a kajad.
feltolti a videot. amig a youtube processzalja a videot addig o joizuen elfogyasztja a kajat. XDDDDD
🏳️🌈🏳️⚧️Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/snecimanoka🏳️🌈🏳️⚧️
keszit rola egy youtube videot: latod mercike itt a kajad.
feltolti a videot. amig a youtube processzalja a videot addig o joizuen elfogyasztja a kajat. XDDDDD
Jul 16, 2023 09:56:44
mikedp
(
x
2
)
Jul 16, 2023 10:24:32
x
2
)
Jul 16, 2023 10:24:32
Jók ezek a fütyistrandok. Gyagyás bőre elég fehér, az UV meg kemény = melanoma
Az garantáltan hamarabb végez vele mint az alkoholizmusa.
KURVArangy
Az garantáltan hamarabb végez vele mint az alkoholizmusa.
Jul 16, 2023 10:24:32
linziasztal01
(
x
23
)
Jul 16, 2023 10:35:44
x
23
)
Jul 16, 2023 10:35:44
Endre, kidobtak a nudi strandról vagy hogy sikerült haza patkánykodni?
Jul 16, 2023 10:35:44
koszos
(
x
3
)
Jul 16, 2023 10:58:32
x
3
)
Jul 16, 2023 10:58:32
Csak igy tudja megelni a teljes sorsot. Negyven even at ot tartottak el, most o tart el masvalakit. E nelkul nem kerulne egyensulyba a karmaja.
dehogy:D
a tortenet rem egyszeru.... a pedofil korcs 40 evig rejszolt buzipornora,amikor megjelent az eleteben tibor,aki egy herelt pali,a sneci is igy gondolja ezt"nem basznam meg ,tehat nem vagyok ratyi",szal cso buzi az ember, es evvel nyuigtatja magat,hogy nem buzi,mert a tibi az jogilag no, de mint tudjuk KUTYABOL NEM LESZ SZALONNA!!!!!
nah a lenyega lenyeg,hogy inkabb fizet egy ilyen szakadek csovesnek,mert kul egyedul rejszolna es bogne meg mindig a kotorekjaban
Jul 16, 2023 10:58:32
linziasztal01
(
x
23
)
Jul 16, 2023 11:25:25
x
23
)
Jul 16, 2023 11:25:25
Hitel-hekk, adósságkrumplival és vakmeleg sörrel.
Jul 16, 2023 11:25:25
Irodalmi percek
Jul 16, 2023 11:25:48
Egyedül a nudistrandon gyerekekre verem,
Otthonom lesz hamarosan
Egy jelöletlen verem.
Agyam tompul,nyálam habzik,
Semmi hasznom nekem.
Herélt férfi büdös hajlesz
Parancsolgat nekem.
Beteg elmém minden rendben
Jelzéseket ad
A legnagyobb kihívásom
Egy szarrá festett pad.
Semmi nélkül senki nélkül
Vicc az egész lényem.
Nem ismerném be soha
De felesleges élnem.
Kártékony szemét geci vagyok,
Mindenkit lenézek
Fáskamrámból messze vágyó
Élősködő féreg.
Otthonom lesz hamarosan
Egy jelöletlen verem.
Agyam tompul,nyálam habzik,
Semmi hasznom nekem.
Herélt férfi büdös hajlesz
Parancsolgat nekem.
Beteg elmém minden rendben
Jelzéseket ad
A legnagyobb kihívásom
Egy szarrá festett pad.
Semmi nélkül senki nélkül
Vicc az egész lényem.
Nem ismerném be soha
De felesleges élnem.
Kártékony szemét geci vagyok,
Mindenkit lenézek
Fáskamrámból messze vágyó
Élősködő féreg.
Jul 16, 2023 11:25:48
Nem vagyok őrült
(
x
1
)
Jul 16, 2023 11:49:37
x
1
)
Jul 16, 2023 11:49:37
Tibi a makkráncos hölgy?
Jul 16, 2023 11:49:37
Dadogós Kisnyugdíjas
(
x
4
)
Jul 16, 2023 12:05:20
x
4
)
Jul 16, 2023 12:05:20
-honnan tudod hogy tényleg szeret a pasid?
-ha 25 km-t legyalogol hogy találkozzon veled.
🏳️🌈🏳️⚧️Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/snecimanoka🏳️🌈🏳️⚧️
-ha 25 km-t legyalogol hogy találkozzon veled.
Jul 16, 2023 12:05:20
Hahó
(
x
84
)
Jul 16, 2023 12:11:16
x
84
)
Jul 16, 2023 12:11:16
Hogy áll az excel? Mennyit költöttél már a buzi macskádra he?
Hát ez az!
Milyen rinyát levágott, hogy mennyi pénzt költött, pedigvegy sátorhely 9.600 ft, és egy faház 20.000 egy éjszakára.
Kurva nagy lehet a baj, ha csak ilyen árszínvonalú helyre telik, és még emiatt is rinyál.
Fikás téged kirúgtak, ezért rinyálsz fillérek miatt?
Elvileg most kaptál legalább 5000 eurót a 13.havival együtt.
Te miért nem egy külföldi 2 hetes nyaraláson vagy ennyi pénzből?
Jul 16, 2023 12:11:16
Vaják
(
x
1
)
Jul 16, 2023 12:22:10
x
1
)
Jul 16, 2023 12:22:10
Endike, a fillérbaszó hód kurva anyádat, de jól szórakoztam tegnap (de sajnos csak félig, akkor lett volna teljes a műsor ha megint vérben úszott fejjel live-olsz be)
Látod milyen csicska vagy, kirakod a videót, hogy csöves lett a tranyó, utolsó alkalom és ki van tiltva, délután meg már sörrel és hekk-el várod a tranyódat, hátha nem tekeri a nyakad köré a hervadt faszod
Legközelebb próbálj meg valamit végig csinálni, (ne úgy mint a jogsit, az adósság behajtást vagy az egyetemet) te kókler pedofil szarláda
Látod milyen csicska vagy, kirakod a videót, hogy csöves lett a tranyó, utolsó alkalom és ki van tiltva, délután meg már sörrel és hekk-el várod a tranyódat, hátha nem tekeri a nyakad köré a hervadt faszod
Legközelebb próbálj meg valamit végig csinálni, (ne úgy mint a jogsit, az adósság behajtást vagy az egyetemet) te kókler pedofil szarláda
Jul 16, 2023 12:22:10
Biztatási kár
(
x
6
)
Jul 16, 2023 12:48:28
x
6
)
Jul 16, 2023 12:48:28
Beadtak egy sajtpapírt bécsben, amiben élettársi kapcsolatukról nyilatkoztak.
Természetesen egy újabb hamisítás, csalás, de Endre végre igazi asszonynak érezheti magát ettől.
Természetesen egy újabb hamisítás, csalás, de Endre végre igazi asszonynak érezheti magát ettől.
Picit pontosítok. Bécsben éltek és itthon a parlamenti rakétázás miatt, igazolta fifi hogy élettársi viszonyban élnek kint és majd hazajár a kihallgatásokra és így lehetet kapcsolattartó is. Ekkor adta be az elhíresült 96-os BH-t is, amitől megrettent az ügyészség és a rendőrség, erre másnap szabadon engedték Kaffkát, pedig már majdnem megműtötték bent a térdét luxus kórházi körülmények között. :)
Jul 16, 2023 12:48:28
Balázs Padre
(
x
2
)
Jul 16, 2023 13:16:31
x
2
)
Jul 16, 2023 13:16:31
Hát ez az!
Milyen rinyát levágott, hogy mennyi pénzt költött, pedigvegy sátorhely 9.600 ft, és egy faház 20.000 egy éjszakára.
Kurva nagy lehet a baj, ha csak ilyen árszínvonalú helyre telik, és még emiatt is rinyál.
Fikás téged kirúgtak, ezért rinyálsz fillérek miatt?
Elvileg most kaptál legalább 5000 eurót a 13.havival együtt.
Te miért nem egy külföldi 2 hetes nyaraláson vagy ennyi pénzből?
Milyen rinyát levágott, hogy mennyi pénzt költött, pedigvegy sátorhely 9.600 ft, és egy faház 20.000 egy éjszakára.
Kurva nagy lehet a baj, ha csak ilyen árszínvonalú helyre telik, és még emiatt is rinyál.
Fikás téged kirúgtak, ezért rinyálsz fillérek miatt?
Elvileg most kaptál legalább 5000 eurót a 13.havival együtt.
Te miért nem egy külföldi 2 hetes nyaraláson vagy ennyi pénzből?
Én az 1-2 hete lezajlott kirúgásra szavazok.
Olcsó halat zabál egy világvége strandon.
Ordibál, hogy elment több tízezer forint!!!!!!
Úr Isten!!! Mekkora összeg.Tragedy-csoró sodrának biztosan.
Jul 16, 2023 13:16:31
púp-orr-sérv-fogász
(
x
5
)
Jul 16, 2023 13:34:05
x
5
)
Jul 16, 2023 13:34:05
Sodi sem szedi fel a szart, amikor tibivel sétál.
|__o__|
Jul 16, 2023 13:34:05
mondomkusskuss
(
x
2
)
Jul 16, 2023 13:37:57
x
2
)
Jul 16, 2023 13:37:57
Tibor törölte a tegnapi élőt és kiírásokat.
Jul 16, 2023 13:37:57
Balázs Padre
(
x
2
)
Jul 16, 2023 13:43:29
x
2
)
Jul 16, 2023 13:43:29
Tibike pofáját betömték kínai pangasius harcsával,tyopronyival, pénzel,lankadt fasszal.
Jul 16, 2023 13:43:29
Hahó
(
x
84
)
Jul 16, 2023 13:55:49
x
84
)
Jul 16, 2023 13:55:49
Fikás a következő 2 napos prolinyaralás lehetne gyomán. Elmennétek nagylaposra strandolni a cigányok közé, és hogy szállásra se kelljen költeni, aludhatnátok gammer cigónál. Kijönne az egész 6 ezerből plusz a pia.
A trollkodás joga fenntartva!
Jul 16, 2023 13:55:49
Penzmento
(
x
5
)
Jul 16, 2023 13:57:02
x
5
)
Jul 16, 2023 13:57:02
Sok boldogságot broninak és Barbinak!
Ha elmúltak a mézeshetek, várunk vissza, prof!
telex.hu/szorakozas/2023/07/15/megvolt-palvin-barbara-es-dylan-sprouse-eskuvoje-magyarorszagon
Endigame
Ha elmúltak a mézeshetek, várunk vissza, prof!
telex.hu/szorakozas/2023/07/15/megvolt-palvin-barbara-es-dylan-sprouse-eskuvoje-magyarorszagon
Jul 16, 2023 13:57:02
Hahó
(
x
84
)
Jul 16, 2023 13:57:13
x
84
)
Jul 16, 2023 13:57:13
Sőt vannak ilyen öntözőcsatornák, menjetek el egy ilyenhez nyaralni.
Te milliófütyis szánalom.
A trollkodás joga fenntartva!
Te milliófütyis szánalom.
Jul 16, 2023 13:57:13
Hahó
(
x
84
)
Jul 16, 2023 13:59:12
x
84
)
Jul 16, 2023 13:59:12
Szerintem azt a sátrat még májas vette mergának, amikor tavaly a parkban csöveztek. De hogy került le a sátor púpszászra, és mi célt szolgált ott? :)
Lolbazmeg viktor sátrában aludt a fikás?
Na ez az igazi elmájasodás!!!
Jul 16, 2023 13:59:12
Hahó
(
x
84
)
Jul 16, 2023 14:01:27
x
84
)
Jul 16, 2023 14:01:27
Geci 9.600 a sátorhely, a faház meg 20 ezer.
Már ezen is spórolni kell? 10 ezret???
Fikás téged kibasztak?? Mivel nem kapsz segélyt ezért minden fillér számít?
A trollkodás joga fenntartva!
Már ezen is spórolni kell? 10 ezret???
Fikás téged kibasztak?? Mivel nem kapsz segélyt ezért minden fillér számít?
Jul 16, 2023 14:01:27
ascites
(
x
20
)
Jul 16, 2023 14:11:39
x
20
)
Jul 16, 2023 14:11:39
Geci 9.600 a sátorhely, a faház meg 20 ezer.
Már ezen is spórolni kell? 10 ezret???
Fikás téged kibasztak?? Mivel nem kapsz segélyt ezért minden fillér számít?
Már ezen is spórolni kell? 10 ezret???
Fikás téged kibasztak?? Mivel nem kapsz segélyt ezért minden fillér számít?
Á, ez csak a tranyó megalázása volt. Tibi tudta pontosan tudta és ezért szentségelt egész nap. Kurvára felébredt reggel időben, de semmi kedve nem volt egész nap és még éjjel is a földön fetrengeni a loopgyárral.
De a korcs bármit megtehet, a hajdan mazdát érő csöves ma már egy rántott hekkért és a sörért is csicskul. Pont, mint a púpos korában a bojsófőzelékért.
Jul 16, 2023 14:11:39
max5enutálnak
(
x
30
)
Jul 16, 2023 14:14:57
x
30
)
Jul 16, 2023 14:14:57
Ez már bevetési gyakorlat a valódi hajléktalanságra.
Busszal mész sátorba lakni a susnyás faszba. Ez ám a minőségi felfelé bukás.
Diagnózis: Nem meghatározott személyiségzavar - F6090
Busszal mész sátorba lakni a susnyás faszba. Ez ám a minőségi felfelé bukás.
Jul 16, 2023 14:14:57
Ásó27
(
x
50
)
Jul 16, 2023 14:17:26
x
50
)
Jul 16, 2023 14:17:26
Sőt vannak ilyen öntözőcsatornák, menjetek el egy ilyenhez nyaralni.
Te milliófütyis szánalom.
Te milliófütyis szánalom.
Jó lesz ez nekik
Jul 16, 2023 14:17:26
Nemzet Krónikása
(
x
6
)
Jul 16, 2023 14:31:50
x
6
)
Jul 16, 2023 14:31:50
Tibikém, a téli hónapokra azért okosan készülj, olyan augusztus-szeptember környékén már ne verd a Púpost. A macskaólban van konvektor, azt ketten össze tudjátok rakni.
KAMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Jul 16, 2023 14:31:50
Sztrapacska
(
x
1
)
Jul 16, 2023 14:37:18
x
1
)
Jul 16, 2023 14:37:18
Szerintem az osztrák postások nem 10 ezer forintért nyaralnak, hanem sokkal többért. Bár nyilván, hiszen jobban keresnek mint a fikazabáló sodi. ENnyike. Ez tény. Makacs dolog. :)
Jójó, de hány feliratkozójuk van?
Jul 16, 2023 14:37:18
Betöjt Laptop
(
x
20
)
Jul 16, 2023 14:38:50
x
20
)
Jul 16, 2023 14:38:50
Érdemes lehet megjegyezni, hogy a tegnap reggeli patkánykodást a fikás képes volt auticunami nélkül végrehajtani.
Vagy ennyire le van már épülve, vagy 172. alkalommal, végre képes volt tanulni a takonyevő.
Az én tippem az, hogy annyira retteg, hogy még a kényszeres viselkedéseit is kénytelen visszafogni.
Egész héten a macskaóban szagolja a macskahugyot.
Amikor hétvégén elpatkánykodik valahová, csakis lehajtott fejjel, összehúzva magát mer.
Mert ilyen közszereplő asodi.
MINDIG MINDEN ÍGÉRETEM MEGTARTOM
Vagy ennyire le van már épülve, vagy 172. alkalommal, végre képes volt tanulni a takonyevő.
Az én tippem az, hogy annyira retteg, hogy még a kényszeres viselkedéseit is kénytelen visszafogni.
Egész héten a macskaóban szagolja a macskahugyot.
Amikor hétvégén elpatkánykodik valahová, csakis lehajtott fejjel, összehúzva magát mer.
Mert ilyen közszereplő asodi.
Jul 16, 2023 14:38:50
Betöjt Laptop
(
x
20
)
Jul 16, 2023 14:39:24
x
20
)
Jul 16, 2023 14:39:24
Jó lesz ez nekik
Ide nem mehetnek, mert itt ütni kell a batyus cigányokkal a helyért.
Jul 16, 2023 14:39:24
linziasztal01
(
x
23
)
Jul 16, 2023 14:48:29
x
23
)
Jul 16, 2023 14:48:29
Endre, azt ugye tudod, hogy ha kibasztak de nem szóltál hogy örülhetünk akkor ez pimaszkodás, és a helyén lesz kezelve?!
Jul 16, 2023 14:48:29
Balázs Padre
(
x
2
)
Jul 16, 2023 14:51:23
x
2
)
Jul 16, 2023 14:51:23
Markó Gergely Imre világmegváltó is beelőzött téged sodrák.
Gerike villamosmérnök ám soderitto.
Milyen érzés sodrák, hogy egy többszörösen zártosztályos barom is lehagyott.
Gerike villamosmérnök ám soderitto.
Milyen érzés sodrák, hogy egy többszörösen zártosztályos barom is lehagyott.
Jul 16, 2023 14:51:23
linziasztal01
(
x
23
)
Jul 16, 2023 15:00:49
x
23
)
Jul 16, 2023 15:00:49
Kicsit lejövök végleg erről a platformról mert nem csak,hogy sok hanem kurvára vállalhatatlan.
Régen mikor páran röhügtünk azon,hogy endre és népi zenekara mekkora szar nem kellett átmenni azokon a kommentelőkön akik hasonlitanak endrére.
Zulu ha erre jársz és olvasod ezt a nicket is beszánthatod a gecibe.
NSZKSZ
Régen mikor páran röhügtünk azon,hogy endre és népi zenekara mekkora szar nem kellett átmenni azokon a kommentelőkön akik hasonlitanak endrére.
Zulu ha erre jársz és olvasod ezt a nicket is beszánthatod a gecibe.
NSZKSZ
Árnyék és sok víz, attól jobban leszel.
Jul 16, 2023 15:00:49
Kötőjel
(
x
6
)
Jul 16, 2023 15:01:25
x
6
)
Jul 16, 2023 15:01:25
hetyetye
soha többé ne írj ide.
Jul 16, 2023 15:01:25
gyakorlott gyagyás
Jul 16, 2023 15:05:55
Régen minden jobb volt!!!
Én ezt nem értem hogy ezt minek kellet kijelentened ahelyett hogy csak szimplán nem jársz ide vagy csak olvasod oszt kész? xd
Jul 16, 2023 15:05:55
Ásó27
(
x
50
)
Jul 16, 2023 15:06:38
x
50
)
Jul 16, 2023 15:06:38
Kicsit lejövök végleg erről a platformról mert nem csak,hogy sok hanem kurvára vállalhatatlan.
Már megint? Holnap találkozunk
Jul 16, 2023 15:06:38
egynadrág
(
x
1
)
Jul 16, 2023 15:08:15
x
1
)
Jul 16, 2023 15:08:15
Voltmár? :)
Jul 16, 2023 15:08:15
verebvagy
Jul 16, 2023 15:09:24
Mikor iszod magad olyan bátorra hogy halljuk sírni a hódkurvát?
Jul 16, 2023 15:09:24
SyntaxError
(
x
11
)
Jul 16, 2023 15:11:03
x
11
)
Jul 16, 2023 15:11:03
Jul 16, 2023 15:11:03
Klohek
(
x
6
)
Jul 16, 2023 15:11:21
x
6
)
Jul 16, 2023 15:11:21
Zulu ha erre jársz és olvasod ezt a nicket is beszánthatod a gecibe.
NSZKSZ
Látom a Zvolenszki miatti seggfájásod, tartós, és maradandó lett..
De akkor a többi nickeddel se írogassál!! NSZKSZ
Jul 16, 2023 15:11:21
max5enutálnak
(
x
30
)
Jul 16, 2023 15:12:17
x
30
)
Jul 16, 2023 15:12:17
Mert menthetetlenül figyelemkurva. Alkoholista is, szóval kezd hasonlítani a gyagyásra.
El fog megint tűnni 2-3 hétre aztán fossa tovább a hülyeségeit.
Sodika.nl hogy áll? *pr*
El fog megint tűnni 2-3 hétre aztán fossa tovább a hülyeségeit.
Sodika.nl hogy áll? *pr*
Oda tölti fel a Goldás hanganyagot, csak most Bécsben van szafarin és nem ér rá. Meg amúgy is szervez egy jó kis meglepetést a pedofilnak, csak várnunk kell egy kicsit.
Jul 16, 2023 15:12:17
Biztatási kár
(
x
6
)
Jul 16, 2023 15:15:59
x
6
)
Jul 16, 2023 15:15:59
Én ezt nem értem hogy ezt minek kellet kijelentened ahelyett hogy csak szimplán nem jársz ide vagy csak olvasod oszt kész? xd
Mert ebben a hónapban még nem jelentette be. :)
Jul 16, 2023 15:15:59
Kakaspina
(
x
7
)
Jul 16, 2023 15:16:20
x
7
)
Jul 16, 2023 15:16:20
feltűnéskurva seggfájás
Síró golda leak hol van, alkeszkám?
Jul 16, 2023 15:16:20
Kakaspina
(
x
7
)
Jul 16, 2023 15:41:52
x
7
)
Jul 16, 2023 15:41:52
Simán tippelnék a púpszászi fejlemények kimeneteleként valami olyasmire is, mint a Lópici Gáspárt játszó színész szomorú esetére.
Szilágyi Istvánt lehetett és lehet sajnálni. Ezt a három szarházi véglényt nem. Sőt. Ha valamelyik magukra nyitná a gázt, az lenne a legjobb forgatókönyv.
Jul 16, 2023 15:41:52
ascites
(
x
20
)
Jul 16, 2023 16:11:41
x
20
)
Jul 16, 2023 16:11:41
El tudom képzelni, hogy a fikás milyen állapotban volt, mikor felriadt a hajnali 3-as sörikéhez. A hátán nem aludhatott, mert a púpját nyomták a gyökerek, a hasán nem tudott, mert nem kapott levegőt, az oldalán sem, mert húzta a terhehasa a takonygerincét. Olyan gyűrött volt, mint egy gubóból éppen kibújt molylepke, a tranyó meg bűzölögve ott horkolt mellette. Valószínűleg már tudja, hogy nem szeret kempingezni.
Jul 16, 2023 16:11:41
Och-Kom Taot
(
x
2
)
Jul 16, 2023 16:24:35
x
2
)
Jul 16, 2023 16:24:35
Jutkák immár tartósan megszabadulva a tranyótól és a gyagyástól boldogan, kézen fogva sétálnak a Margitszigeten.
filmeket is unom, játékokat is persze, igazából az utazgatások se nyújtanak nagy élményt
Jul 16, 2023 16:24:35
max5enutálnak
(
x
30
)
Jul 16, 2023 16:28:23
x
30
)
Jul 16, 2023 16:28:23
Jutkák immár tartósan megszabadulva a tranyótól és a gyagyástól boldogan, kézen fogva sétálnak a Margitszigeten.
Ez a két ember sokkal minőségibb és meghittebb életet él, mint a herélt és a pedofil.
Jul 16, 2023 16:28:23
Kakaspina
(
x
7
)
Jul 16, 2023 16:35:11
x
7
)
Jul 16, 2023 16:35:11
Jutkák immár tartósan megszabadulva a tranyótól és a gyagyástól boldogan, kézen fogva sétálnak a Margitszigeten.
The good ending for Lyudga.
Jul 16, 2023 16:35:11
Mercis Hambi
(
x
2
)
Jul 16, 2023 16:41:38
x
2
)
Jul 16, 2023 16:41:38
Jutkák immár tartósan megszabadulva a tranyótól és a gyagyástól boldogan, kézen fogva sétálnak a Margitszigeten.
Herélt buzi , boldog vagy ? :)
Ti mikor sétáltatok kézen fogva párként? Mindig Lyudkát említetted ,ha a párodról kérdeztek ,remélem leszart róka lettél nála!
Jul 16, 2023 16:41:38
bolgár jeti
(
x
25
)
Jul 16, 2023 16:44:21
x
25
)
Jul 16, 2023 16:44:21
Jul 16, 2023 16:44:21
bolgár jeti
(
x
25
)
Jul 16, 2023 16:51:18
x
25
)
Jul 16, 2023 16:51:18
Árnyék és sok víz, attól jobban leszel.
Jul 16, 2023 16:51:18
Och-Kom Taot
(
x
2
)
Jul 16, 2023 16:51:57
x
2
)
Jul 16, 2023 16:51:57
Közvetlenül mellettük mentem el, kiegyensúlyozottak és ápoltak voltak. Amikor legutóbb találkoztam Jutkával majd elhánytam magam attól a tipikus legrosszabb hajléktalan-alkoholista szagtól. Most teljesen rendben volt. Akkor még Tibi volt mellette.
filmeket is unom, játékokat is persze, igazából az utazgatások se nyújtanak nagy élményt
Jul 16, 2023 16:51:57
Norina
(
x
1
)
Jul 16, 2023 16:57:13
x
1
)
Jul 16, 2023 16:57:13
Közvetlenül mellettük mentem el, kiegyensúlyozottak és ápoltak voltak. Amikor legutóbb találkoztam Jutkával majd elhánytam magam attól a tipikus legrosszabb hajléktalan-alkoholista szagtól. Most teljesen rendben volt. Akkor még Tibi volt mellette.
Emlékezz csak, mikor tavaly abban az elhagyatott épületben voltak Józsival, akkor is sokkal jobban és apoltabban nézett ki, mint Tibi mellett bármikor.
Ennyit tesz, ha nem egy herélt kocsoggel vagy együtt, hanem egy igazi palival.:)
Hajrá, Jutka!
Jul 16, 2023 16:57:13
Biztatási kár
(
x
6
)
Jul 16, 2023 17:04:44
x
6
)
Jul 16, 2023 17:04:44
Emlékezz csak, mikor tavaly abban az elhagyatott épületben voltak Józsival, akkor is sokkal jobban és apoltabban nézett ki, mint Tibi mellett bármikor.
Ennyit tesz, ha nem egy herélt kocsoggel vagy együtt, hanem egy igazi palival.:)
Hajrá, Jutka!
Ennyit tesz, ha nem egy herélt kocsoggel vagy együtt, hanem egy igazi palival.:)
Hajrá, Jutka!
Józsi is kedveli a tartós testfestést, főleg a lila és kék árnyalatok jönnek be neki. Én nem ájulok el tőle sem. :)
Jul 16, 2023 17:04:44
Norina
(
x
1
)
Jul 16, 2023 17:06:23
x
1
)
Jul 16, 2023 17:06:23
Józsi is kedveli a tartós testfestést, főleg a lila és kék árnyalatok jönnek be neki. Én nem ájulok el tőle sem. :)
Nem ajulasrol van szó.
Hanem hogy szó szerint mindenki különb ennél a két suttyonal.
Jul 16, 2023 17:06:23
Biztatási kár
(
x
6
)
Jul 16, 2023 17:07:35
x
6
)
Jul 16, 2023 17:07:35
Nem ajulasrol van szó.
Hanem hogy szó szerint mindenki különb ennél a két suttyonal.
Hanem hogy szó szerint mindenki különb ennél a két suttyonal.
Nekem egy kategória, ha így nézzük akkor valamiben merga a jobb, nem ült még gyilkosságért börtönben. :)
Jul 16, 2023 17:07:35
Biztatási kár
(
x
6
)
Jul 16, 2023 17:08:56
x
6
)
Jul 16, 2023 17:08:56
Ne haragudjatok, de a józsi és merga a legalja a társadalomnak. Ezek közül nincs jobb és rosszabb, de mindig találnak egy jucust akire rátapadhatnak. :)
Jul 16, 2023 17:08:56
Biztatási kár
(
x
6
)
Jul 16, 2023 17:11:44
x
6
)
Jul 16, 2023 17:11:44
Nekem meg így is Józsi a “ szimpatikusabb”.;D
Ugyanúgy szétveri mint merga, meg dolgoztatja, csak nem hagyja inni, hogy neki több lecsúszhasson a torkán. Valóban van különbség. :)
Jul 16, 2023 17:11:44
Norina
(
x
1
)
Jul 16, 2023 17:13:11
x
1
)
Jul 16, 2023 17:13:11
Ugyanúgy szétveri mint merga, meg dolgoztatja, csak nem hagyja inni, hogy neki több lecsúszhasson a torkán. Valóban van különbség. :)
Szerintem közel sem veri annyit , mint Tibi.
Na de ez meddő “vita”, meg amúgy sem Jutka fóruma.
Endre, indulhatunk?
Jul 16, 2023 17:13:11
Klohek
(
x
6
)
Jul 16, 2023 17:24:50
x
6
)
Jul 16, 2023 17:24:50
A legbeszédesebb, hogy a 16 éves kapcsolatuk alatt, egyetlen új barátságot sem kötöttek! Semmiféle emberi kapcsolatuk nem született egymáson kívül, ahova szívesen hívták volna őket, egynél többször.. Tibinek csak a youtube-ról vannak "ismerősei"..
Erő, izom, a Tibort, a sarokba bebaszom...
Jul 16, 2023 17:24:50
Örebro
(
x
16
)
Jul 16, 2023 17:37:02
x
16
)
Jul 16, 2023 17:37:02
gyagyås, most ig, hogy tuzszunet van, pår szoban leirhatnåd, hogy ållnak a rendörsegi ugyeid, håny trollurat iteltettel el anyåd segitsegevel, vagy mizu a kerites vs kissendrefarkas ugyben? többeket erdekel.
Jul 16, 2023 17:37:02
Golda csiklója
(
x
3
)
Jul 16, 2023 17:45:00
x
3
)
Jul 16, 2023 17:45:00
Jul 16, 2023 17:45:00
Biztatási kár
(
x
6
)
Jul 16, 2023 17:45:24
x
6
)
Jul 16, 2023 17:45:24
Gyagya, elintézted már a Schufadat, vagy elutasítottak és még mindig feketelistán vagy. :)
Jul 16, 2023 17:45:24
Golda csiklója
(
x
3
)
Jul 16, 2023 18:07:22
x
3
)
Jul 16, 2023 18:07:22
mikbe fagy, ott kinek mutogatná a lasszófaszt?
A kurva anyjának!
Jul 16, 2023 18:07:22
Biztatási kár
(
x
6
)
Jul 16, 2023 18:33:37
x
6
)
Jul 16, 2023 18:33:37
Azt mondja az RTL, hogy nem keresik már a Lehel téri bankrobbantót. Ezt is megúszta bécigó és a kappanyas csoport. Anno amikor kikerült a felvétel itt mindenki azt mondta, hogy a motoros az bécigó volt. :)
Ez még egy régi cikk az ügyről, kerestem az elkövetőről az ipari kamerás felvételt, de nem találtam. Majd ha kirakják az rtl híradót, abban benne lesz.
24.hu/belfold/2021/09/08/lehet-utcai-robbantas-nyomozas/
Ez még egy régi cikk az ügyről, kerestem az elkövetőről az ipari kamerás felvételt, de nem találtam. Majd ha kirakják az rtl híradót, abban benne lesz.
24.hu/belfold/2021/09/08/lehet-utcai-robbantas-nyomozas/
Ez 2014-ben volt, de az érdekesség, hogy 2007-s Teve utcai rendőrpalotára lövés után sem nyomoznak és egyszerre szüntették meg a nyomozást. Mint köztudott, hogy bécigóék épp ebben az évben fegyverekre gyűjtöttek, akkor lépett le 2 millió forinttal. Csak hát a jobberek nem tudták feljelenteni, ezt egy Kossuth téri sátorból lopták el. :)
Fifike mind a két ügyben aktív szereplője volták ezeknek a bandáknak. Csoda hogy élsz még, amikor ellopták a fegyverpénzt, te akkor is bécigány mellé áltál. :)
Jul 16, 2023 18:33:37
linziasztal01
(
x
23
)
Jul 16, 2023 18:38:22
x
23
)
Jul 16, 2023 18:38:22
ki az a bécigány? nszksz előre is
Ácigány öccse.
Jul 16, 2023 18:38:22
tigris
Jul 16, 2023 19:04:55
bazmeg pont tegnap jutott eszembe, hogy ez a faszszopó endre úgy járt el tüntetni napközben a mocskos bankok meg végrehajtók ellen, hogy a szájbakúrt anyja ilyen átbaszós lakáshitelekre vette rá az embereket, ami után elúszott mindenük, és hogy a kibaszott geci vera néni a saját anyjára küldött végrehajtókat, amit ez a barom helyeselt, hogy ott lakhasson a kolosyn a hálózsákban.
recskaboy, te egy igazi ötcsillagos kifordulós gecikutya vagy!
recskaboy, te egy igazi ötcsillagos kifordulós gecikutya vagy!
Jul 16, 2023 19:04:55
linziasztal01
(
x
23
)
Jul 16, 2023 19:11:26
x
23
)
Jul 16, 2023 19:11:26
Endre, lőjjétek fel Gammerral a munkanélküli lájvot azonnal, mehet egy közös Legyen Ön is hitelmilliomos is!
Jul 16, 2023 19:11:26
Biztatási kár
(
x
6
)
Jul 16, 2023 19:21:57
x
6
)
Jul 16, 2023 19:21:57
természetesen kihagytam a lényeget, a bécigányékkal tüntetett
Az új snecológusok nem is nagyon ismerik endre múltját, hogy mekkora féreg ő és a családja. Mindig is csak alja baráti köre volt, mint a bécigányék. És megúszták, semmi újdonság nincs abban, hogy merga mellett kötött ki, neki a tisztesség nem fér bele az elveibe. :)
Jul 16, 2023 19:21:57
tyodika
Jul 16, 2023 19:36:01
Jól betyoptátok, köcsög zsidó trollok!
Január óta az El Gatoval lett felvéve minden fitejó, igazából még mindig a Thaliastrassén lakunk és mindketten dolgozunk.
Január óta az El Gatoval lett felvéve minden fitejó, igazából még mindig a Thaliastrassén lakunk és mindketten dolgozunk.
Jul 16, 2023 19:36:01
Örebro
(
x
16
)
Jul 16, 2023 19:45:27
x
16
)
Jul 16, 2023 19:45:27
Jól betyoptátok, köcsög zsidó trollok!
Január óta az El Gatoval lett felvéve minden fitejó, igazából még mindig a Thaliastrassén lakunk és mindketten dolgozunk.
Január óta az El Gatoval lett felvéve minden fitejó, igazából még mindig a Thaliastrassén lakunk és mindketten dolgozunk.
a keritest melyik programmal raktad az el gato ele? :-)
Jul 16, 2023 19:45:27
Karib
(
x
8
)
Jul 16, 2023 20:01:39
x
8
)
Jul 16, 2023 20:01:39
Kíváncsi lennék ha Lyudga anno nem jön össze Tiborral, most hol tartana az élete ?
Jutka korábban teljesen normális, dolgozol, csinos nő volt. A tranyó miatt épült le mentálisan, aztán a fejsérülése után fizikailag is, utána meg jött a csövezés...
Olvasd el itt az utolsó fejezetet: sodipedia.sodika.org/wiki/A_linzi_%C3%A1gyi_polosk%C3%A1k#El.C5.91zm.C3.A9nyek
Én írtam anno, egy másik trollal végzett tényfeltárás eredményeként.
Jul 16, 2023 20:01:39
hugykoszagu pinaszor
(
x
3
)
Jul 16, 2023 20:10:34
x
3
)
Jul 16, 2023 20:10:34
Nem tudom Tranyó minek hazudik ennyit. Semmi nyoma sincs, hogy bármilyen szakápolói vizsgával rendelkezne. Csutka bezzeg szerepel az enkk adatbázisban 😅
kisebbségi komplexusok vagonszámra, azért.
Jul 16, 2023 20:10:34
linziasztal01
(
x
23
)
Jul 16, 2023 20:13:33
x
23
)
Jul 16, 2023 20:13:33
Cigányok és nem is beszélve hogy vagy nekem és nem tudom hogy a mai napon a legjobb megoldás is goodbye az a baj a a helyzet a legjobb a helyzet az jó lenne tudni kell hozzá más is így vagyok vele a legjobb az jó lesz ez a faszi nem tudok mit csinálni az jo nem is olyan jó éjt (Amúgy üdv)* ásít *
Egy jéghideg mit kérsz?
Jul 16, 2023 20:13:33
hugykoszagu pinaszor
(
x
3
)
Jul 16, 2023 20:14:21
x
3
)
Jul 16, 2023 20:14:21
Egy jéghideg mit kérsz?
péküjjünkki átöltözött
hasonló értelmi szint
Jul 16, 2023 20:14:21
MegintKezded
(
x
3
)
Jul 16, 2023 20:21:28
x
3
)
Jul 16, 2023 20:21:28
A Tibi annyira szakképzett ápoló, mint sodi diplomás programozó. Semennyire. Ennyike.
hetyeteye
Jul 16, 2023 20:21:28
Sztrapacska
(
x
1
)
Jul 16, 2023 20:26:58
x
1
)
Jul 16, 2023 20:26:58
Akadémiai székfoglaló
Ez van amikor csak kartonod van àltalànos iskolai bizonyítvány helyett.
Jul 16, 2023 20:26:58
sörtötbontok
(
x
3
)
Jul 16, 2023 20:33:42
x
3
)
Jul 16, 2023 20:33:42
Érdeklődni szeretnék, hogy a Hahóra ígért legkomolyabb faszultatások mikor zajlottak le?
(Azt elképzelhetetlennek tartom, hogy nem állnak rendelkezésre.)
(Azt elképzelhetetlennek tartom, hogy nem állnak rendelkezésre.)
Jul 16, 2023 20:33:42
kissendrevagyok
(
x
22
)
Jul 16, 2023 20:42:15
x
22
)
Jul 16, 2023 20:42:15
Tibor miután a Hahó féle faszulás beérik és rájön, hogy újra hajléktalan lett:
kissendrevagyok
Jul 16, 2023 20:42:15
Főnök Úr
Jul 16, 2023 20:51:48
Herr Kiss, maga szerint lehet így bejelentkezni egy meetingre?
Szerintem nem.
Na kirúgási papír, csá!
Szerintem nem.
Na kirúgási papír, csá!
Jul 16, 2023 20:51:48
bolgár jeti
(
x
25
)
Jul 16, 2023 20:51:54
x
25
)
Jul 16, 2023 20:51:54
Már faszult: Endre megmondta neki, hogy ne baszogassa, különben baj lesz. Baszogatta, nem lett baj.
Hahó azóta nem mert hazamenni és a parkolókat is kerüli :(
Jul 16, 2023 20:51:54
Mitokondrium
(
x
6
)
Jul 16, 2023 20:55:04
x
6
)
Jul 16, 2023 20:55:04
Nem tudom Tranyó minek hazudik ennyit. Semmi nyoma sincs, hogy bármilyen szakápolói vizsgával rendelkezne. Csutka bezzeg szerepel az enkk adatbázisban 😅
Valószínűleg maga sem tudja már, mi a különbség a valóság és a fejében kavargó képek között. A pia a drogok és az elmebetegségek egészen hatásosan vetítenek neki egy álvalóságot, ahol őt mindenki kívánja, ahol ő egy sikeres videós, ahol ő mindent jól csinált, csak azok a körülmények! Összeillenek Endrével, az is a maga kis világában él, a valóság rég nem jut már el hozzá.
Jul 16, 2023 20:55:04
linziasztal01
(
x
23
)
Jul 16, 2023 21:04:54
x
23
)
Jul 16, 2023 21:04:54
Amikor eszembe jut, akkor akaratlanul is felnevetek, hogy az eredeti mesterterv az volt, hogy olyan (cég)hálót sző maga köré, hogy a hatóságok képtelenek lesznek felderíteni az ügyeit és él, mint kaffka marci hevesen.
Ehhhhhez képest':
- AMS szárazon faszra húzta
- Remegő arcú integet és ügyész úrral karöltve intézkedik
- Magyar rendőrök szerint több száz feljelentés van ellene saját elmondása alapján
- Macskaólban bújtál a törvény elől, mind a 6 nm-en
- Anyja maradékát eszi
- Kaffka Tibit mint férjét pénzeli, már amennyire tudja hitelből
- Inkasszómanó már a spájzban van
stb
:DDDDD Endre, hol siklott félre a mesterterv?
Csaknem ott, amikor elkezdtél dolgozni? Ugye nem?
Te ostoba csaló kis rohadék. :D
Ehhhhhez képest':
- AMS szárazon faszra húzta
- Remegő arcú integet és ügyész úrral karöltve intézkedik
- Magyar rendőrök szerint több száz feljelentés van ellene saját elmondása alapján
- Macskaólban bújtál a törvény elől, mind a 6 nm-en
- Anyja maradékát eszi
- Kaffka Tibit mint férjét pénzeli, már amennyire tudja hitelből
- Inkasszómanó már a spájzban van
stb
:DDDDD Endre, hol siklott félre a mesterterv?
Csaknem ott, amikor elkezdtél dolgozni? Ugye nem?
Te ostoba csaló kis rohadék. :D
Jul 16, 2023 21:04:54
halászlé
(
x
13
)
Jul 16, 2023 21:07:03
x
13
)
Jul 16, 2023 21:07:03
Nem tudom Tranyó minek hazudik ennyit. Semmi nyoma sincs, hogy bármilyen szakápolói vizsgával rendelkezne. Csutka bezzeg szerepel az enkk adatbázisban 😅
kedves Trolléga! én a trafológia szakról jöttem a Tanszékre; a sziszamiszának judit vette meg a 8 általánost, illetve a jogsit. nagyjából ez a kettő, amit csak pénzzel el tudott neki intézni...befizette egy segédápló tanfolyamra, de hülye volt hozzá, ugyanúgy a trolivezetőihez is...érdekes mód, a vill. szerelő piszonyítványt se látta senki...
Jul 16, 2023 21:07:03
Biztatási kár
(
x
6
)
Jul 16, 2023 21:10:46
x
6
)
Jul 16, 2023 21:10:46
Össz vissz egy Kaffka vezetéknevű van csak és nem Tibor
Ne keresd, nem fogod megtalálni, mert nincs. A KATA-t is csak általános épülettakarításra tudta kiváltani, még a higéniai asszisztenst sem tudta beíratni. Pedig később lett vállalkozó, mint Szedunka. Ő az idősek otthonának csak takarítást számlázott. :)
Jul 16, 2023 21:10:46
halászlé
(
x
13
)
Jul 16, 2023 21:22:39
x
13
)
Jul 16, 2023 21:22:39
15.000.000/400 forcsi = heti két copás, mert matek. keci troll.
mennyi sört meg ketyerűt veszel belőle? 2 napra elég azért? :o)
Jul 16, 2023 21:22:39
kissendrevagyok
(
x
22
)
Jul 16, 2023 21:29:12
x
22
)
Jul 16, 2023 21:29:12
Tranyó baj van!!!
Itt a konkurencia! Nem beszél vissza, nem kér drogot, ketyerűt, cigit, 400 forcsit és 0-24-ben elérhető.
kissendrevagyok
Itt a konkurencia! Nem beszél vissza, nem kér drogot, ketyerűt, cigit, 400 forcsit és 0-24-ben elérhető.
Jul 16, 2023 21:29:12
linziasztal01
(
x
23
)
Jul 16, 2023 21:30:58
x
23
)
Jul 16, 2023 21:30:58
Tranyó baj van!!!
Itt a konkurencia! Nem beszél vissza, nem kér drogot, ketyerűt, cigit, 400 forcsit és 0-24-ben elérhető.
Itt a konkurencia! Nem beszél vissza, nem kér drogot, ketyerűt, cigit, 400 forcsit és 0-24-ben elérhető.
Ez nem jó, nincs bajsza.
Jul 16, 2023 21:30:58
Pitonsz Professzor
(
x
5
)
Jul 16, 2023 21:33:03
x
5
)
Jul 16, 2023 21:33:03
Tranyó baj van!!!
Itt a konkurencia! Nem beszél vissza, nem kér drogot, ketyerűt, cigit, 400 forcsit és 0-24-ben elérhető.
Itt a konkurencia! Nem beszél vissza, nem kér drogot, ketyerűt, cigit, 400 forcsit és 0-24-ben elérhető.
Hat nem tudom..Inkabb kiverem..De a korcs raklapszámra venné ha mondjuk kicsit borostásabb lenne az arcszerkezete ennek.Emlékeztetné a bajszos herélt kurvára
Jul 16, 2023 21:33:03
linziasztal01
(
x
23
)
Jul 16, 2023 21:49:48
x
23
)
Jul 16, 2023 21:49:48
4 év kemény, megfeszített és előre menekülő munkája most ért be!
Szerintem kezeli.
Szerintem kezeli.
Jul 16, 2023 21:49:48
kissendrevagyok
(
x
22
)
Jul 16, 2023 21:52:07
x
22
)
Jul 16, 2023 21:52:07
4 év kemény, megfeszített és előre menekülő munkája most ért be!
Szerintem kezeli.
Szerintem kezeli.
Szisza előtt / Szisza után
Jul 16, 2023 21:52:07
bolgár jeti
(
x
25
)
Jul 16, 2023 21:58:08
x
25
)
Jul 16, 2023 21:58:08
Tibor idén érettségizik?
"A tomket, mikor ideges, olyan, mint egy tökbábu. Vörös a feje és nagy a hangja. És tök vicces."
Jul 16, 2023 21:58:08
Trollok harca
(
x
2
)
Jul 16, 2023 21:59:16
x
2
)
Jul 16, 2023 21:59:16
azért nudizik asodi mert már ruhára se futja
Miskolci alvósejt
Jul 16, 2023 21:59:16
Autismus Maximus
(
x
11
)
Jul 16, 2023 22:32:54
x
11
)
Jul 16, 2023 22:32:54
9 órája még úgy volt, hogy Tibi sohasem verheti át többé a gyagyást! Erre megint ott ül egyedül a pedofil, és az egyetlen társasága egy döglött hal. Balek!
Linz vibes.
Jul 16, 2023 22:32:54
« 2023-07-15
2023-07-16
2023-07-17 »
Hát bazmeg az jóhogy nem érdekli a heréltet
A kurva anyámat, hogy megint dezinformáltam.