« 2023-07-22
2023-07-23
2023-07-24 »
max5enutálnak
(
x
30
)
Jul 23, 2023 00:57:53
x
30
)
Jul 23, 2023 00:57:53
Aztakurva :DDD Az milyen egészségügyi állapot, amikor bekékülsz attól, hogy hozzád érnek? :DD
Félek, hogy túl hamar fog megdögleni ez a nyomorék.
Diagnózis: Nem meghatározott személyiségzavar - F6090
Félek, hogy túl hamar fog megdögleni ez a nyomorék.
Jul 23, 2023 00:57:53
max5enutálnak
(
x
30
)
Jul 23, 2023 01:29:59
x
30
)
Jul 23, 2023 01:29:59
A lakóautó árak fel fognak menni a gazdasági visszaesésből eredő lakhatási válság miatt, ezért mindenképpen meg kell venni a jogosítvány előtt. Gyakorlatilag megspórolhatod a jogosítványod árát azzal, ha jövő héten megveszitek! ne feledd pedofil, a profit a vásárlásnál képződik!
Diagnózis: Nem meghatározott személyiségzavar - F6090
Jul 23, 2023 01:29:59
Klohek
(
x
6
)
Jul 23, 2023 06:35:54
x
6
)
Jul 23, 2023 06:35:54
"felsegítették", meg lónak a faszát. Részegen kötekedett és vagy Tibi vagy az anyja végigvágott rajta. Egy sima felsegítéstől nem leszel még két hét múlva is kék-zöld. Ja de, van olyan felsegítés, a szekusok szokták csinálni szórakozóhelyeken.
Emlékezzünk a tavalyi néma Linzi live-ba, amikor az arab 12 éves suhanc megfogta a karját, akkor is hetekig kék, zöld, lila volt... Szarból van nahh..
Jul 23, 2023 06:35:54
Nyergesi_Predátor
(
x
1
)
Jul 23, 2023 10:12:27
x
1
)
Jul 23, 2023 10:12:27
Vigyázz Balázs, jön a vekni! Új poszt a púpfalon.
Puncicája van a cicának.
Jul 23, 2023 10:12:27
mondomkusskuss
(
x
3
)
Jul 23, 2023 10:15:42
x
3
)
Jul 23, 2023 10:15:42
Fikás akcióba lendült:
Jul 23, 2023 10:15:42
Hahó
(
x
84
)
Jul 23, 2023 10:19:05
x
84
)
Jul 23, 2023 10:19:05
Ez olyan mint amikor elindult szentendrére bitófát ácsolni a trollnak.
Látványos erőlködés és a végén a trollok kinevetik.
A trollkodás joga fenntartva!
Látványos erőlködés és a végén a trollok kinevetik.
Jul 23, 2023 10:19:05
Hahó
(
x
84
)
Jul 23, 2023 10:22:05
x
84
)
Jul 23, 2023 10:22:05
Remélem Balázska keresztben fogja felnyomni az új titánszemüveget a seggedbe, recskás.
Szerintem rá fogja engedni a tacsimacsit.
Jul 23, 2023 10:22:05
EasybankosPedo
(
x
8
)
Jul 23, 2023 10:24:33
x
8
)
Jul 23, 2023 10:24:33
Az lenne a poén gyagyás, hogy amig te Somra tartasz, addig Ötödik Balázs meglátogatná Goldát rendörökkel, mert hetek óta fenyegeted öt.
Labancországba leszarjuk, hogy mit gondolnak a labancok, mert ellenség.
Jul 23, 2023 10:24:33
Telebetyár_Időtelefon
Jul 23, 2023 10:26:48
Endre, ugye nem erre a strandok éjszakájára radaralattoskodsz?
rossz dőlésszög
Jul 23, 2023 10:26:48
Hahó
(
x
84
)
Jul 23, 2023 10:42:02
x
84
)
Jul 23, 2023 10:42:02
Ezek nem mai fotók szerintem. Amíg nincs troll megerősítés, addig kamunak gondolom.
A trollkodás joga fenntartva!
Jul 23, 2023 10:42:02
linziasztal01
(
x
23
)
Jul 23, 2023 10:43:20
x
23
)
Jul 23, 2023 10:43:20
Cickánygyerek is hogy kiröhögte a veknit a sarokban :DDDDD
Jul 23, 2023 10:43:20
Dörpepúp
(
x
4
)
Jul 23, 2023 10:55:40
x
4
)
Jul 23, 2023 10:55:40
Cickánygyerek is hogy kiröhögte a veknit a sarokban :DDDDD
Olyan fejet vág, mint aki mindjárt ritkítja a szetápot.
Jul 23, 2023 10:55:40
Hahó
(
x
84
)
Jul 23, 2023 10:55:56
x
84
)
Jul 23, 2023 10:55:56
Tegnap is (ebben) a fehér pólóban flokkolt.
Simán lehet, hogy tegnap fotózta. :)) sok fehér pólója nincs szerintem.
Simán lehet, hogy tegnap fotózta. :)) sok fehér pólója nincs szerintem.
Igen, meg a borosta hossza is elárulja, hogy ez tegnapi kép.
Kamu az ostrom. Lebuktál fikás.
Jul 23, 2023 10:55:56
Púpszászi napelem
(
x
8
)
Jul 23, 2023 11:03:36
x
8
)
Jul 23, 2023 11:03:36
Tegnap is (ebben) a fehér pólóban flokkolt.
Simán lehet, hogy tegnap fotózta. :)) sok fehér pólója nincs szerintem.
Simán lehet, hogy tegnap fotózta. :)) sok fehér pólója nincs szerintem.
Mondjuk nem zavarja ha tobb napig egy ruhaban van, mar eltanulta a tranyotol. Amiatt kamu az egesz mert asodi egy gyava fos aki mindenkitol fel irl es csak neten mert pofazni, lehetoleg masik orszagbol. A 130 centis kozma is inasba rakta, biztos nem fog megindulni egy olyan emberhez akinek kutya(i) vannak es 10-15 onvedelmes kese es eleg helye elasni egy hullat
Jul 23, 2023 11:03:36
Klohek
(
x
6
)
Jul 23, 2023 11:07:38
x
6
)
Jul 23, 2023 11:07:38
A hajad is ugyan úgy áll, mint tegnap, te ócska, hazug, buzerans!
Erő, izom, a Tibort, a sarokba bebaszom...
Jul 23, 2023 11:07:38
linziasztal01
(
x
23
)
Jul 23, 2023 11:09:28
x
23
)
Jul 23, 2023 11:09:28
Ennyit a megindulásról, Napóleon.
Jul 23, 2023 11:09:28
Hahó
(
x
84
)
Jul 23, 2023 11:17:48
x
84
)
Jul 23, 2023 11:17:48
Fikás tegyél fel egy flokkot ahogy átszállsz a déliben.
Ja hogy nem tudsz mert hazudtál?
Jaj de kellemetlen, hogy lebuktál megint.:))
A trollkodás joga fenntartva!
Ja hogy nem tudsz mert hazudtál?
Jaj de kellemetlen, hogy lebuktál megint.:))
Jul 23, 2023 11:17:48
Hahó
(
x
84
)
Jul 23, 2023 11:32:07
x
84
)
Jul 23, 2023 11:32:07
Fikás valahogy nem záporoznak a balaton felé vonatozós flokkok.
Nagyon jót nevetek rajtad, amikor már korán beégsz a hazugságoddal, és nem tudsz cáfolni.
Garantált az egész napos nevetés.
A trollkodás joga fenntartva!
Nagyon jót nevetek rajtad, amikor már korán beégsz a hazugságoddal, és nem tudsz cáfolni.
Garantált az egész napos nevetés.
Jul 23, 2023 11:32:07
Hahó
(
x
84
)
Jul 23, 2023 11:34:45
x
84
)
Jul 23, 2023 11:34:45
Most már tényleg CONFIRMED, hogy EGY KIBASZOTT SARLATÁN VAGY.
Most NEM A TROLLOK RÚGTAK KI.
Ezzel most nem tudsz védekezni.
Csalásra épült a snecike gazdasági modell.
Bizonyos okok miatt nem fogsz könnyen távmunkát kapni osztrákban.
Nem mondanék okokat,nehogy ez még segítség legyen neked snecike.
A lényeg, hogy goldamama pénzén fogsz vinnyogni a macskaólban,míg elvered az utolsó pénzed a felesleges jogsira.
Most NEM A TROLLOK RÚGTAK KI.
Ezzel most nem tudsz védekezni.
Csalásra épült a snecike gazdasági modell.
Bizonyos okok miatt nem fogsz könnyen távmunkát kapni osztrákban.
Nem mondanék okokat,nehogy ez még segítség legyen neked snecike.
A lényeg, hogy goldamama pénzén fogsz vinnyogni a macskaólban,míg elvered az utolsó pénzed a felesleges jogsira.
Ha igaz a kirúgás, ez a legjobb ami történhetett. Segély nélkül kell finanszíroznia egy drága jogsit.
Jul 23, 2023 11:34:45
max5enutálnak
(
x
30
)
Jul 23, 2023 11:45:41
x
30
)
Jul 23, 2023 11:45:41
Jul 23, 2023 11:45:41
Hahó
(
x
84
)
Jul 23, 2023 11:47:52
x
84
)
Jul 23, 2023 11:47:52
Na mi van hazug fikás?
Nincs több vonatos szelfi? Elromlott a kamera?
A trollkodás joga fenntartva!
Nincs több vonatos szelfi? Elromlott a kamera?
Jul 23, 2023 11:47:52
Hahó
(
x
84
)
Jul 23, 2023 11:54:44
x
84
)
Jul 23, 2023 11:54:44
Milyen ideges lehet most a fikás, hogy rögtön az elején lebuktatta magát a hazugságával, és most már nem tud mit kitalálni.
Kérdezd meg a chatgpt-t, hogyan verné át a trollokat.
A trollkodás joga fenntartva!
Kérdezd meg a chatgpt-t, hogyan verné át a trollokat.
Jul 23, 2023 11:54:44
linziasztal01
(
x
23
)
Jul 23, 2023 11:56:04
x
23
)
Jul 23, 2023 11:56:04
Anyád megint megrángat ha ordítasz, Endre. Fityázz!
Jul 23, 2023 11:56:04
Hahó
(
x
84
)
Jul 23, 2023 12:02:03
x
84
)
Jul 23, 2023 12:02:03
Fikás még visszahozhatod a beégést. Mondd azt, hogy a seggbekúrtat küldted somra.
A trollkodás joga fenntartva!
Jul 23, 2023 12:02:03
Ásó27
(
x
51
)
Jul 23, 2023 12:02:59
x
51
)
Jul 23, 2023 12:02:59
Endre pszichológiai hadviselése = 40 fokban, 6 négyzetméteren issza a sörikéket
Ezt a manipulációs könyvedben olvastad????
Mifaaaaaaaaaaaan
Ezt a manipulációs könyvedben olvastad????
Jul 23, 2023 12:02:59
Hahó
(
x
84
)
Jul 23, 2023 12:07:56
x
84
)
Jul 23, 2023 12:07:56
Fikás jöhet a "gecibuta fatyok a hazudozáshoz" flokk a macskaólból.
A trollkodás joga fenntartva!
Jul 23, 2023 12:07:56
Dörpepúp
(
x
4
)
Jul 23, 2023 12:12:32
x
4
)
Jul 23, 2023 12:12:32
Gyerünk már gyagyás, tavaly is a születésnapomon csináltátok a gölögtüzet.
Indulhatunk egy vámoskiírtóssal?
nyem nyúlsz a tyeknikai eszközömhöz!
Indulhatunk egy vámoskiírtóssal?
Jul 23, 2023 12:12:32
Dörpepúp
(
x
4
)
Jul 23, 2023 12:27:57
x
4
)
Jul 23, 2023 12:27:57
NSZKSZ kedveseim.
Egy ideje minden szülinapi tortám gyertyái felett azt kívánom, hogy a púposnak száradjon le a szamárfasza.
nyem nyúlsz a tyeknikai eszközömhöz!
Egy ideje minden szülinapi tortám gyertyái felett azt kívánom, hogy a púposnak száradjon le a szamárfasza.
Jul 23, 2023 12:27:57
max5enutálnak
(
x
30
)
Jul 23, 2023 12:46:35
x
30
)
Jul 23, 2023 12:46:35
A bosszu.xls-ben két oszlop van. A oszlop: Dolgok, amikkel fenyegetőztem, B oszlop: dolgok, amiket megtettem. A B oszlop ma is üresen maradt.
SZUM: egy retardált kis lepkefing vagy, akitől élő ember nem tart.
Diagnózis: Nem meghatározott személyiségzavar - F6090
SZUM: egy retardált kis lepkefing vagy, akitől élő ember nem tart.
Jul 23, 2023 12:46:35
kissendrevagyok
(
x
22
)
Jul 23, 2023 12:53:26
x
22
)
Jul 23, 2023 12:53:26
kurvára nevetnék ha Vámos Balázs feljelentené zaklatásért és rendőrökkel vitetné el a háza elől 😂
kissendrevagyok
Jul 23, 2023 12:53:26
tyodika
Jul 23, 2023 12:55:38
Fikás jöhet a "gecibuta fatyok a hazudozáshoz" flokk a macskaólból.
Már úton fatyunk, nyugika! Süss húst!
Jul 23, 2023 12:55:38
Balázs Padre
(
x
2
)
Jul 23, 2023 12:57:33
x
2
)
Jul 23, 2023 12:57:33
kurvára nevetnék ha Vámos Balázs feljelentené zaklatásért és rendőrökkel vitetné el a háza elől 😂
A képi és írásos bizonyítékok alapján simán zaklatásért és személyiségi jogainak megsértése( lésd képfelvételek közzététele a magánlakásról) miatt.
Az is lesz minimum 5-600000 ft
Jul 23, 2023 12:57:33
Kakaspina
(
x
7
)
Jul 23, 2023 12:59:01
x
7
)
Jul 23, 2023 12:59:01
A képi és írásos bizonyítékok alapján simán zaklatásért és személyiségi jogainak megsértése( lésd képfelvételek közzététele a magánlakásról) miatt.
Az is lesz minimum 5-600000 ft
Az is lesz minimum 5-600000 ft
Plusz bánópénzek.
Jul 23, 2023 12:59:01
Nemzet Krónikása
(
x
6
)
Jul 23, 2023 13:02:20
x
6
)
Jul 23, 2023 13:02:20
Ebből minimum bánópénzek lesznek Gyagyás, csak úgy jóbó' mondom tetyó. Be tudod bizonyítani, hogy V. Balázs volt az, aki lefotózta a kártyeneket meg titeket? Lehet, hogy egy troll betört V. Balázshoz és ő csinálta.
Ellenben arról van bizonyíték, hogy Kiss Endre Farkas fenyegetőzött több FB posztban, hogy ilyen-olyan mészárlást csinál, V. Balázs teljes nevével és állítólagos lakcímével. Tudod Endre, bennem ez félelmet kelt, elég lenne egy telefon.
KAMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Ellenben arról van bizonyíték, hogy Kiss Endre Farkas fenyegetőzött több FB posztban, hogy ilyen-olyan mészárlást csinál, V. Balázs teljes nevével és állítólagos lakcímével. Tudod Endre, bennem ez félelmet kelt, elég lenne egy telefon.
Jul 23, 2023 13:02:20
Sztrapacska
(
x
2
)
Jul 23, 2023 13:10:03
x
2
)
Jul 23, 2023 13:10:03
Az emberek tiszteletteljesen hátrébb húzódtak az állomáson összefüggestelenül makogó, nyálcsorgató torzszülöttől.
"-Az elsők között látta az Oppenheimert"-suttogtàk.
Ó ö Hi sztrápácská no food faszom gyere már
"-Az elsők között látta az Oppenheimert"-suttogtàk.
Jul 23, 2023 13:10:03
Ásó27
(
x
51
)
Jul 23, 2023 13:28:13
x
51
)
Jul 23, 2023 13:28:13
A tranyó legalább mérgében szétbasz egy próbababát vagy egy ajtót, te meg csak vedelsz.
Mifaaaaaaaaaaaan
Jul 23, 2023 13:28:13
Balázs Padre
(
x
2
)
Jul 23, 2023 13:35:36
x
2
)
Jul 23, 2023 13:35:36
NAV kérdezi tőled endruska, hogy hol van a 3,5 hónap távmunka után a BE NEM FIZETETT JÁRULÉK TE ADÓCSALÓ GECI????
Mert hogy a céged nem fizette az ganz sicher.
Mert hogy a céged nem fizette az ganz sicher.
Jul 23, 2023 13:35:36
Vaják
(
x
1
)
Jul 23, 2023 13:42:22
x
1
)
Jul 23, 2023 13:42:22
Elnézést a késésért a tegnapi flokk már archive-on is van:
Sneci: Mozis hetetye és ez volt az utolsó videó nagyon sokáig (2023.07.22)
www.bitchute.com/video/Amyc0fJDv5vO /
Sneci: Mozis hetetye és ez volt az utolsó videó nagyon sokáig (2023.07.22)
www.bitchute.com/video/Amyc0fJDv5vO /
Jul 23, 2023 13:42:22
Balázs Padre
(
x
2
)
Jul 23, 2023 13:46:42
x
2
)
Jul 23, 2023 13:46:42
ITTEN MONGYÁK ENNDRUS ITTEEEN.
SEM TE? SEM A CÉGED NEM FIZETETT UTÁNAD TB JÁRULÉKOT.
Havonta 18,5% ELCSALT LÓVÉ a 1,5 MILLA FÜTYIBŐL.
Személyi jövedelemadó 15%???
Azt se fizették mi????Ausztriában biztos nem, mivel a magyarországi távmunás napok alatt ezt is itt kellett volna.
Gondolom ez sincs.
LÓGSZ A MAGYAR ÁLLAMNAK KB 1,5-2 mMILLÁVAL
EJNYE EJNYE ENDRE
Púpszászi kéjlakod se fogja ezt fedezni
Meg még ott a deákhityel 5 milla.
Külföldi bankok 60-70000 eurója
ENDRUSKA ENDRUSKA
MENEKÜLÉS LESZ EBBBŰŰ
SEM TE? SEM A CÉGED NEM FIZETETT UTÁNAD TB JÁRULÉKOT.
Havonta 18,5% ELCSALT LÓVÉ a 1,5 MILLA FÜTYIBŐL.
Személyi jövedelemadó 15%???
Azt se fizették mi????Ausztriában biztos nem, mivel a magyarországi távmunás napok alatt ezt is itt kellett volna.
Gondolom ez sincs.
LÓGSZ A MAGYAR ÁLLAMNAK KB 1,5-2 mMILLÁVAL
EJNYE EJNYE ENDRE
Púpszászi kéjlakod se fogja ezt fedezni
Meg még ott a deákhityel 5 milla.
Külföldi bankok 60-70000 eurója
ENDRUSKA ENDRUSKA
MENEKÜLÉS LESZ EBBBŰŰ
Jul 23, 2023 13:46:42
SyntaxError
(
x
11
)
Jul 23, 2023 13:58:23
x
11
)
Jul 23, 2023 13:58:23
Endre kurva szar adócsaló vagy :DD Kár hogy vén fasz a tranyód, mi? 41 év a felső korhatár babaváróra, pedig azzal aztán igazán odabaszhatnátok a rendszernek, mehetne egyből a kártyenekre, akarom mondani lakókocsira.
Ja meg hát a 3 év tb jogviszony... Angyalszárny kategória a magadfajta csöveseknek.
Jövőre pedig még fiatalabb tranyót kell keresned hozzá, 30 lesz a korhatár 😂 szerintem állj össze a Hamza Alexszel.
Ja meg hát a 3 év tb jogviszony... Angyalszárny kategória a magadfajta csöveseknek.
Jövőre pedig még fiatalabb tranyót kell keresned hozzá, 30 lesz a korhatár 😂 szerintem állj össze a Hamza Alexszel.
Tibi előbb szül gyereket egy random csövesnek, minthogy fifinek jogosítványa legyen.
Jul 23, 2023 13:58:23
Hahó
(
x
84
)
Jul 23, 2023 13:59:52
x
84
)
Jul 23, 2023 13:59:52
Van egy olyan megérzésem, hogy hamarosan nevetni fogunk.
A trollkodás joga fenntartva!
Jul 23, 2023 13:59:52
Kötőjel
(
x
6
)
Jul 23, 2023 14:01:52
x
6
)
Jul 23, 2023 14:01:52
már megint elfelejtette kifejteni a sodi, hogy mire készül? lemegy balázshoz, oké. de mi fog történni? megkínálja sörrel? lekamerázza? masztipartira hívja? (homoszex még a másik fél engedélye esetén is kizárt)
vérdíj target nr. 1
Jul 23, 2023 14:01:52
Balázs Padre
(
x
2
)
Jul 23, 2023 14:03:02
x
2
)
Jul 23, 2023 14:03:02
Van egy olyan megérzésem, hogy hamarosan nevetni fogunk.
Szerintem kiváló alkalom a holnapi hétfői nap egy névtelen feljelentésre kiss endre farkas notorius adócsaló ellen.
Jul 23, 2023 14:03:02
max5enutálnak
(
x
30
)
Jul 23, 2023 14:05:38
x
30
)
Jul 23, 2023 14:05:38
Pedofil, ezt a napi Hahó rovatot biztos így képzelted?
Diagnózis: Nem meghatározott személyiségzavar - F6090
Jul 23, 2023 14:05:38
horgász
(
x
6
)
Jul 23, 2023 14:18:18
x
6
)
Jul 23, 2023 14:18:18
LÓGSZ A MAGYAR ÁLLAMNAK KB 1,5-2 mMILLÁVAL
EJNYE EJNYE ENDRE
Púpszászi kéjlakod se fogja ezt fedezni
Meg még ott a deákhityel 5 milla.
Külföldi bankok 60-70000 eurója
ENDRUSKA ENDRUSKA
MENEKÜLÉS LESZ EBBBŰŰ
Szépen épül Gémeskútországban is az adóssághegy.
Normális ember vállalatokat, egzisztenciát, jövőt épít, a recskás meg ezt. Meg kísértet troll hadsereget maga ellen. Nagyon produktív.
Fifi neked egy olyan játékra lenne szükséged, mint a "Squid Game" című sorozatban volt. Legalább hamar megdöglenél.
Jul 23, 2023 14:18:18
Balázs Padre
(
x
2
)
Jul 23, 2023 14:31:41
x
2
)
Jul 23, 2023 14:31:41
Ahová snecike lép ott adósság terem.
Jul 23, 2023 14:31:41
Irodalmi percek
Jul 23, 2023 14:33:57
Őszül a jávor,
Múlik a mámor.
A putriban legyek,
Adóssághegyek.
Munkámat keresem,
Szarszagú szerelem.
Múlik a mámor.
A putriban legyek,
Adóssághegyek.
Munkámat keresem,
Szarszagú szerelem.
Jul 23, 2023 14:33:57
SporoloProli
Jul 23, 2023 14:36:42
Sziaztok!
Egy ideje lelkes olvasó vagyok, illetve tömeges e-mail szőnyegbombázásokban közreműködtem, (autosiksolák stb.) de eddig nem írtam ide.
Tegnapi napom úgy alakult hogy újszászon jártam, és akkor már megnéztem a Casa del Golda-t is.
Képet nem csináltam, de azt mondani se kell hogy továbbra is a környék legigénytelenebb házával büszkélkedhet Golda mama meg a torzszülött csemetéje. Azt viszont örömmel láttam, hogy egy kismacska (nem összekverendő a nagy Tibor nevű sziszával) játszadozott vidáman a buzibarlang ajtajában. Úgyhogy ha több nem is, de 1 kismacska életben van legalább.
Egy ideje lelkes olvasó vagyok, illetve tömeges e-mail szőnyegbombázásokban közreműködtem, (autosiksolák stb.) de eddig nem írtam ide.
Tegnapi napom úgy alakult hogy újszászon jártam, és akkor már megnéztem a Casa del Golda-t is.
Képet nem csináltam, de azt mondani se kell hogy továbbra is a környék legigénytelenebb házával büszkélkedhet Golda mama meg a torzszülött csemetéje. Azt viszont örömmel láttam, hogy egy kismacska (nem összekverendő a nagy Tibor nevű sziszával) játszadozott vidáman a buzibarlang ajtajában. Úgyhogy ha több nem is, de 1 kismacska életben van legalább.
Jul 23, 2023 14:36:42
linziasztal01
(
x
23
)
Jul 23, 2023 15:05:55
x
23
)
Jul 23, 2023 15:05:55
Szerintem Gayza viszi és Vahúr is a kocsiban ül.
Megállnak a fogorvosnál is.
Megállnak a fogorvosnál is.
Nincs ingyen ám!
Jul 23, 2023 15:05:55
ascites
(
x
21
)
Jul 23, 2023 15:07:14
x
21
)
Jul 23, 2023 15:07:14
Fikás, kedden délelőtt mész a púpszászi ingyenes egészségügyi szűrésre? Itt lenne az ideje egy vércukor- és koleszterinmérésnek. Nem ártana egy csontsűrűség és egy légzésfunkció vizsgálat sem, a testzsírmérésről nem is beszélve. Ja bocs, nem mersz a helyi dokik szeme elé kerülni.
De anyád azért készül már a 28-án startoló szalvéta kiállításra, ugye? Oda is Imre bácsi kíséri majd? Neki is mondjad, hogy csatornapatkánykodni kéne, túl sok kép kerül fel róla a púpszászi weboldalra. Még a végén odalép hozzá valaki a barátai előtt és felkérdezi a pedofil tranyóhúgyivó rémről, amit a macskaólban rejteget.
De anyád azért készül már a 28-án startoló szalvéta kiállításra, ugye? Oda is Imre bácsi kíséri majd? Neki is mondjad, hogy csatornapatkánykodni kéne, túl sok kép kerül fel róla a púpszászi weboldalra. Még a végén odalép hozzá valaki a barátai előtt és felkérdezi a pedofil tranyóhúgyivó rémről, amit a macskaólban rejteget.
Jul 23, 2023 15:07:14
Dadogós Kisnyugdíjas
(
x
5
)
Jul 23, 2023 15:19:21
x
5
)
Jul 23, 2023 15:19:21
tegnap gyagyas felvette a gyerekszemuveget es az iskalataskat es elindult vonattal barbie filmet nezni magaba. odafele keszitett egy szelfit. azt lattjuk most a facebookon.
🏳️🌈🏳️⚧️Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/snecimanoka🏳️🌈🏳️⚧️
Jul 23, 2023 15:19:21
Nem vagyok őrült
(
x
1
)
Jul 23, 2023 15:19:30
x
1
)
Jul 23, 2023 15:19:30
ÓÓÓ Sodi
23 centis a péniszed
De mégis mire használod?
A faszod gyerekekre vered.
23 centis a péniszed
De mégis mire használod?
A faszod gyerekekre vered.
Jul 23, 2023 15:19:30
ascites
(
x
21
)
Jul 23, 2023 16:11:52
x
21
)
Jul 23, 2023 16:11:52
Az en feltetelezesem: Endre megy ki Berlinbe, talan a tranyoval egyutt, ahol van uj melocsa, ezert volt az ujabb most mar tenyleg nem ir sehova elhatarozas es ezert dobta be bena tereleskent hogy felmondtak neki es munkat keres. A jogsi huzodasat is ezert jelentette be mert lassabban fogja csinalni itthon toltott hetvegeken.
Esélytelen, hogy az életben újra kijusson Berlinbe. Ő maga is csak lakóautóval tudja elképzelni, mert akkora lakhatási válság van ott. Nem elsősorban az ár a baj, hanem az, hogy fizikailag nincs lakás, ráadásul az amúgy is szutyok helyzeten rengeteget rontott az ukrán menekülttömeg. Kínjukban már ideiglenes konténerházakat építenek. Még jó munkával, dupla keresettel is szinte lehetetlen lakást kapni (mert 1500 egyéb lakáskeresővel kell versenyezni), nemhogy egy munkanélküli tranyókolonccal. Már ott tartunk, hogy szobát se adnának ki a két félembernek.
Azok az idők elmúltak, mikor a cégek hatalmas relokációs csomagokkal küzdöttek a programozókért, ahogy az is, amikor a púpos meg tudott fizetni egy ügynököt, hogy vadásszon neki egy pecót (nem mintha találna olyat, aki vállalná, mert ezek már fél-1 évre be vannak táblázva). Onnan is látszik, hogy mekkora volt a baj már évekkel ezelőtt, hogy a fikás Linzben megbízott egy ügynököt a lakáskereséssel, mert a berlini állapotokhoz volt szokva.
Jul 23, 2023 16:11:52
A helyzet megoldása
(
x
1
)
Jul 23, 2023 16:13:54
x
1
)
Jul 23, 2023 16:13:54
Esélytelen, hogy az életben újra kijusson Berlinbe. Ő maga is csak lakóautóval tudja elképzelni, mert akkora lakhatási válság van ott. Nem elsősorban az ár a baj, hanem az, hogy fizikailag nincs lakás, ráadásul az amúgy is szutyok helyzeten rengeteget rontott az ukrán menekülttömeg. Kínjukban már ideiglenes konténerházakat építenek. Még jó munkával, dupla keresettel is szinte lehetetlen lakást kapni (mert 1500 egyéb lakáskeresővel kell versenyezni), nemhogy egy munkanélküli tranyókolonccal. Már ott tartunk, hogy szobát se adnának ki a két félembernek.
Azok az idők elmúltak, mikor a cégek hatalmas relokációs csomagokkal küzdöttek a programozókért, ahogy az is, amikor a púpos meg tudott fizetni egy ügynököt, hogy vadásszon neki egy pecót (nem mintha találna olyat, aki vállalná, mert ezek már fél-1 évre be vannak táblázva). Onnan is látszik, hogy mekkora volt a baj már évekkel ezelőtt, hogy a fikás Linzben megbízott egy ügynököt a lakáskereséssel, mert a berlini állapotokhoz volt szokva.
Azok az idők elmúltak, mikor a cégek hatalmas relokációs csomagokkal küzdöttek a programozókért, ahogy az is, amikor a púpos meg tudott fizetni egy ügynököt, hogy vadásszon neki egy pecót (nem mintha találna olyat, aki vállalná, mert ezek már fél-1 évre be vannak táblázva). Onnan is látszik, hogy mekkora volt a baj már évekkel ezelőtt, hogy a fikás Linzben megbízott egy ügynököt a lakáskereséssel, mert a berlini állapotokhoz volt szokva.
Így van, és tegyük hozzá, hogy Endre hónapokig retteget hogy irodában kell dolgoznia, most pedig már ott tart hogy annyira alkoholista l, hogy random összeesik az utcán.
Bármi ami, nem macskaoloffice ki van zárva.
Jul 23, 2023 16:13:54
Remegőszáj
Jul 23, 2023 16:47:12
Csinos.
Jul 23, 2023 16:47:12
tyodika
Jul 23, 2023 17:04:44
Most mi van, jössz vagy adjak enni a kutyának?
Nyugalom, beugrottam a rendőrkapitányságra feljelenteni téged és a kerítést is, mindjárt találkozunk!
Jul 23, 2023 17:04:44
max5enutálnak
(
x
30
)
Jul 23, 2023 17:27:48
x
30
)
Jul 23, 2023 17:27:48
PS4-et hányszor hugyozta ki a herélt csöves? Már az is eladta, akinek eladta.
Diagnózis: Nem meghatározott személyiségzavar - F6090
Jul 23, 2023 17:27:48
tyodika
Jul 23, 2023 17:33:57
Na sziasztok! Úgy látszik a védtelen somi balázska annyira nem védtelen, mint gondoltam. Ráadásul a kisgutya sem volt a ketrecében! Jelenleg itt vagyok a kórházban, majd később jelentkezem!
Jul 23, 2023 17:33:57
linziasztal01
(
x
23
)
Jul 23, 2023 18:15:26
x
23
)
Jul 23, 2023 18:15:26
2024-es masnis cv:
- Vezetői engedély(ek):
-Vezetési karton, 30 levezetett óra, jogosítvány nem áll rendekezésre.
- Vezetői engedély(ek):
-Vezetési karton, 30 levezetett óra, jogosítvány nem áll rendekezésre.
Jul 23, 2023 18:15:26
Nyergesi_Predátor
(
x
1
)
Jul 23, 2023 18:18:26
x
1
)
Jul 23, 2023 18:18:26
Állítólag Endre tényleg odaért, és erőszakot is alkalmazott..
Erőszakosan nyomott Balázs kezébe, jelképes hú-húszezer forintot.
Puncicája van a cicának.
Erőszakosan nyomott Balázs kezébe, jelképes hú-húszezer forintot.
Jul 23, 2023 18:18:26
Hahó
(
x
84
)
Jul 23, 2023 18:42:49
x
84
)
Jul 23, 2023 18:42:49
Fikás hol a győzelmi flokk a somi ostromról?
Megint nevetség tárgya lettél?
A trollkodás joga fenntartva!
Megint nevetség tárgya lettél?
Jul 23, 2023 18:42:49
koszos
(
x
3
)
Jul 23, 2023 18:44:43
x
3
)
Jul 23, 2023 18:44:43
a behajtos flokkok is abbamaradtak....
mindenki fizet gondolom rendesen :D
"Aki szemét, azzal SOSEM szemétség aljasnak lenni. Az szemétkedik, az mindig féreg. A családja is."
mindenki fizet gondolom rendesen :D
Jul 23, 2023 18:44:43
Hahó
(
x
84
)
Jul 23, 2023 18:46:55
x
84
)
Jul 23, 2023 18:46:55
Idén ez még csak a második kirúgasod volt.
Mit saccolsz, hány kirúgás lesz még év végéig?
A trollkodás joga fenntartva!
Mit saccolsz, hány kirúgás lesz még év végéig?
Jul 23, 2023 18:46:55
Dr Tájfel
Jul 23, 2023 18:48:02
elvileg bármikor visszajöhet, tegnapra volt tervezve karbantartás, úgy tűnik, hogy elhúzódik
Üdvözlöm a kedves fórumozókat!
Valóban jól tudják páran, hogy egy nagy karbantartás miatt szünetel az oldal elérhetősége, és valóban igaz, hogy el is húzódott.
A karbantartás oka elsősorban a fejlesztés, illetve egyes hibák kiküszöbölése.
Ha minden jól megy, már ma az esti vagy késő esti órákban lesz elérhető az oldal. Ha mégsem jönne ez össze, akkor a hétfő esti órákban lehet esedékes.
Trollégám, Dr. Schwartz ezekben a percekben is azon munkálkodik, hogy az oldal újra megfelelően funkcionáljon.
Jul 23, 2023 18:48:02
A helyzet megoldása
(
x
1
)
Jul 23, 2023 18:49:50
x
1
)
Jul 23, 2023 18:49:50
Még a hosszúkerítések éjszakához azért annyit tegyünk hozzá, hogy ez a 3 símaszkos troll mese, egy másik okból is nem logikus.
A bármilyen bűncselekményhez kapcsoló, minősített elkövetés a “csoportosan” minimum 3 főt ír elő.
Mi a francnak mint volna oda 3 troll, azt kockáztatva, ha lebuknak 2x annyi a vigyorgoban, úgy hogy egyébként, egy 150centis tranyo és egy 80 éves nyugdíjas hülyére veri állandóan?
Még ha oda is mentek volna 3-an fizikailag Újszászra, hogy legyen “erősítés” akkor is 1nek valahol messzebb kellet volna várnia, hogy ne legyen csoportos az elkövetés.
Nem volt ott semmilyen 3 troll, te alkoholista szatír.
A bármilyen bűncselekményhez kapcsoló, minősített elkövetés a “csoportosan” minimum 3 főt ír elő.
Mi a francnak mint volna oda 3 troll, azt kockáztatva, ha lebuknak 2x annyi a vigyorgoban, úgy hogy egyébként, egy 150centis tranyo és egy 80 éves nyugdíjas hülyére veri állandóan?
Még ha oda is mentek volna 3-an fizikailag Újszászra, hogy legyen “erősítés” akkor is 1nek valahol messzebb kellet volna várnia, hogy ne legyen csoportos az elkövetés.
Nem volt ott semmilyen 3 troll, te alkoholista szatír.
Jul 23, 2023 18:49:50
linziasztal01
(
x
23
)
Jul 23, 2023 18:53:49
x
23
)
Jul 23, 2023 18:53:49
a behajtos flokkok is abbamaradtak....
mindenki fizet gondolom rendesen :D
mindenki fizet gondolom rendesen :D
Amikor még írt a fórumra, akkor mondta hogy leáll a behajtással.
Felmerült a kérdés itt, hogy elengeded?
Válasz: nem
Átütemezed?
Válasz: nem
:DDD
Jul 23, 2023 18:53:49
A helyzet megoldása
(
x
1
)
Jul 23, 2023 18:57:40
x
1
)
Jul 23, 2023 18:57:40
Endre, a nagy visszavonulásod utolsó posztja, ez a lofasz titanicos szar lesz?
Tessék szépen, setup szétverős, Bandy Kata tisztazos, Szálasi vitaestes streamel elköszönni.
Tessék szépen, setup szétverős, Bandy Kata tisztazos, Szálasi vitaestes streamel elköszönni.
Jul 23, 2023 18:57:40
Ásó27
(
x
51
)
Jul 23, 2023 19:29:59
x
51
)
Jul 23, 2023 19:29:59
Tematikus trolléga, a PC-s 'Jaaaaa ez az aljaaaaaaa' lájv részletet honnan sikerült kukázni? Csak ennyi van meg vagy az egész? Egy haverom kérdezi! NSZKSZ!
Szerintem ebben lesz: www.youtube.com/watch?v=dW5cu299FfE
Sodi VODja csatornán lassan minden pedofil flokk fent lesz, mert ugye Endre le van tiltva a saját tartalmának a megosztásától LOL
Jul 23, 2023 19:29:59
töppedt buzigolyók
(
x
30
)
Jul 23, 2023 19:50:59
x
30
)
Jul 23, 2023 19:50:59
El lett sodikázva a somi szafari, Endre? Mekkora egy kifordulós köcsög vagy. Remélem, hogy faszra leszel húzkodva hamarosan.
Jul 23, 2023 19:50:59
rezsidémon
(
x
4
)
Jul 23, 2023 20:27:50
x
4
)
Jul 23, 2023 20:27:50
Jul 23, 2023 20:27:50
Kötőjel
(
x
6
)
Jul 23, 2023 20:49:05
x
6
)
Jul 23, 2023 20:49:05
A facebookal nem rendelkező trollégák kedvéért kéretik pontosítani, ugyanis ez Endre, és Tibi is lehet egyaránt :)
természetesen a herélt köcsögre gondoltam. :))
Jul 23, 2023 20:49:05
Sztrapacska
(
x
2
)
Jul 23, 2023 20:54:16
x
2
)
Jul 23, 2023 20:54:16
Ez a köcsög azt hiszi októberre jogsija lesz.A balek buzi. Nagy visszatérése azoknak szokott lenni, akik bárkinek is számítanak valamit.Téged mindenki leszar Endre, és ez úgy van jól.
Na takarodjál Tibit pénzelni te fogyatékos sima senki.
Ó ö Hi sztrápácská no food faszom gyere már
Na takarodjál Tibit pénzelni te fogyatékos sima senki.
Jul 23, 2023 20:54:16
linziasztal01
(
x
23
)
Jul 23, 2023 21:02:46
x
23
)
Jul 23, 2023 21:02:46
Ez a köcsög azt hiszi októberre jogsija lesz.A balek buzi. Nagy visszatérése azoknak szokott lenni, akik bárkinek is számítanak valamit.Téged mindenki leszar Endre, és ez úgy van jól.
Na takarodjál Tibit pénzelni te fogyatékos sima senki.
Na takarodjál Tibit pénzelni te fogyatékos sima senki.
Az október 23-al kapcsolatban egy kicsit megdúltam magam, de a kommented ráébresztett valamire, mégpedig arra, hogyan számol a kisegítős Endike.
Júl.23-Aug.23.- 10 óra
Aug.23-Szept.23. - 10 óra
Szept.23-Okt.23. - 10 óra
Endre, 1500€-t vettél fel télen uzsorára.
Közeleg a tél....
Tényleg nem mennek neki az alapműveletek.
Jul 23, 2023 21:02:46
Hahó
(
x
84
)
Jul 23, 2023 21:04:39
x
84
)
Jul 23, 2023 21:04:39
fikás milyen nagy visszatérés okt.23-án, amikor te több mint egy éve már nem is vagy fiteós?
amúgy olyan fejlemények lesznek nemsokára az életedben, hogy idegből fogsz videózni.
A trollkodás joga fenntartva!
amúgy olyan fejlemények lesznek nemsokára az életedben, hogy idegből fogsz videózni.
Jul 23, 2023 21:04:39
Hahó
(
x
84
)
Jul 23, 2023 21:07:27
x
84
)
Jul 23, 2023 21:07:27
30 óra?
3 órás alkalmakkal ez 10 alkalom, 5 hétvége, kvázi egy hónap.
Ha szombatonként csinálom, akkor 2.
Nyárra meglesz.
3 órás alkalmakkal ez 10 alkalom, 5 hétvége, kvázi egy hónap.
Ha szombatonként csinálom, akkor 2.
Nyárra meglesz.
kvázi 1 hónap múlva meglesz a jogsi, a lakóutóról meg azt írta a múltkor, hogy kvázi rögtön megvehetné, mert a pénz megvan rá. érdekes módon, tibor 100 ezres telekom számlájára nincs pénz. meg sátor helyett faházra sincs. ki érti ezt?
Jul 23, 2023 21:07:27
bolgár jeti
(
x
25
)
Jul 23, 2023 21:25:01
x
25
)
Jul 23, 2023 21:25:01
Nagyon hitelesen nyomta a ruszki propagandát :)
"A tomket, mikor ideges, olyan, mint egy tökbábu. Vörös a feje és nagy a hangja. És tök vicces."
Jul 23, 2023 21:25:01
Dadogós Kisnyugdíjas
(
x
5
)
Jul 23, 2023 21:27:12
x
5
)
Jul 23, 2023 21:27:12
vamos balazs megtiltotta hogy a facebookra posztolj. XDDD
🏳️🌈🏳️⚧️Küldjetek donate-et a SoDI-nak: https://www.paypal.me/snecimanoka🏳️🌈🏳️⚧️
Jul 23, 2023 21:27:12
Ilyen nincs
(
x
1
)
Jul 23, 2023 21:30:23
x
1
)
Jul 23, 2023 21:30:23
akkor hamar vége lesz a snecológiának, csak az a gond, hogy a közúton másokat is halálba ránt a masztirém
Nyugi, nem lesz gyagyásnak soha jogsija. Egyszerűen képtelen rá. Éppen ezért nagy rajta a nyomás és pont véletlenül már megint ezért "vonult vissza"...
Jul 23, 2023 21:30:23
Hahó
(
x
84
)
Jul 23, 2023 21:31:10
x
84
)
Jul 23, 2023 21:31:10
Hahó szerint van még min nevetni, szóval a közléskényszer fog győzni. :DDD
bár mindig dezinformálok, de tényleg van egy megdöbbentő nevetni való, csak nekem nincs hozzájárulás a birtokomban, hogy kitegyem.
továbbá vannak ígéretes faszerdők telepítve, konkrétan kettőtől várok valamilyen eredményt, csak nem tudom mikor érik be.
meg vannak osztrák faszerdők, ezekről ugye mindenki tud, ha ezek közül egy is beérik, akkor nem kicsi nyüszítés lesz belőle.
Jul 23, 2023 21:31:10
Hahó
(
x
84
)
Jul 23, 2023 21:37:02
x
84
)
Jul 23, 2023 21:37:02
hat bevalotta hogy mar kirugtak. mi kell meg?
troll megerősítés kell, mert egyébként terelés is lehet, azért, hogy ne kutakodjunk a melócsá után. de van legalább két trollcsapat is, amelyik a melócsán dolgozik, és a téves találatoknak is van egy pozitív hozadékuk: megelőző csapás, ha véletlenül később befut oda a fikás jelentkezése, már tudni fogják ki ő.
szerintem több száz melócsát megszórtak már a trollok csak bécsben.
Jul 23, 2023 21:37:02
Nemzet Krónikása
(
x
6
)
Jul 23, 2023 21:41:04
x
6
)
Jul 23, 2023 21:41:04
OKTÓBER 23 XDDDDDDDDDDDDD
Te bolond geci, egy napot nem bírsz ki fórum nélül
KAMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Te bolond geci, egy napot nem bírsz ki fórum nélül
Jul 23, 2023 21:41:04
Hahó
(
x
84
)
Jul 23, 2023 21:43:09
x
84
)
Jul 23, 2023 21:43:09
legutóbb egy hónapja volt nagy visszavonulás, csak aztán közbejött egy balatoni kaland, meg egy kártyencsá.
nehogy most is hasonló fejlemények legyenek, fikás.:)
A trollkodás joga fenntartva!
nehogy most is hasonló fejlemények legyenek, fikás.:)
Jul 23, 2023 21:43:09
Nemzet Krónikása
(
x
6
)
Jul 23, 2023 21:43:20
x
6
)
Jul 23, 2023 21:43:20
Valami vagy valaki nagyon durván beleállt az autipajzsba, ha október 23-ig "ladal alatt" akar lenni. Mi a baj, fikás? :D
KAMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Jul 23, 2023 21:43:20
Hahó
(
x
84
)
Jul 23, 2023 21:48:01
x
84
)
Jul 23, 2023 21:48:01
rossz hír tibornak, hogy ezek szerint október 23-áig az utcán lesz.:)))
A trollkodás joga fenntartva!
Jul 23, 2023 21:48:01
Túltöltött Tejhabosító
(
x
3
)
Jul 23, 2023 21:50:02
x
3
)
Jul 23, 2023 21:50:02
Endi nem tulzas ez a harom honapos terv? Szerintem kisebb tavokkal kezdj, peldaul probalj meg nem inni mondjuk 3 napig. Jo, csak vicceltem legyen harom ora. Na ugye, hogy nem megy...
Na tejhabosítás, csá.
Jul 23, 2023 21:50:02
Nemzet Krónikása
(
x
6
)
Jul 23, 2023 21:55:42
x
6
)
Jul 23, 2023 21:55:42
Gondolom csetdzsípítít megkérdezte, hogy X mennyiségű Y százalékos sör mikor megy ki a szervezetéből, és stopper órával, másodpercre pontosan kiméri, hogy mikor kell meginni az utolsó työrikét, hogy reggel 0%-os véralkohol szinttel jelenjen meg a vezetésen.
Csak azt hagytad ki a számításból Púp, hogy az emberi szervezet nem egy kibaszott számítógép. Te dependens vagy, ami még gyógyszeres kezelés mellett is közepesen erős elvonási tüneteket csinál, nem véletlen, hogy a legtöbb elvonó/rehab benfekvős. Neked otthon tuti nincs over-the-counter gyógyszered alkoholmegvonás tüneteire, szóval amit most elterveztél, abban olyan hajnali háromig lehet eljutni.
Ha holnap nem, de a héten szinte 80% hogy az oktató le fog baszni, vagy amiatt, hogy nem bírod megállni a hajnali piálást, vagy amiatt, hogy 0 mozgáskoordinációd van, úgy meg nem lehet vezetni.
KAMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Csak azt hagytad ki a számításból Púp, hogy az emberi szervezet nem egy kibaszott számítógép. Te dependens vagy, ami még gyógyszeres kezelés mellett is közepesen erős elvonási tüneteket csinál, nem véletlen, hogy a legtöbb elvonó/rehab benfekvős. Neked otthon tuti nincs over-the-counter gyógyszered alkoholmegvonás tüneteire, szóval amit most elterveztél, abban olyan hajnali háromig lehet eljutni.
Ha holnap nem, de a héten szinte 80% hogy az oktató le fog baszni, vagy amiatt, hogy nem bírod megállni a hajnali piálást, vagy amiatt, hogy 0 mozgáskoordinációd van, úgy meg nem lehet vezetni.
Jul 23, 2023 21:55:42
linzi fapóleon
(
x
7
)
Jul 23, 2023 22:00:45
x
7
)
Jul 23, 2023 22:00:45
bár mindig dezinformálok, de tényleg van egy megdöbbentő nevetni való, csak nekem nincs hozzájárulás a birtokomban, hogy kitegyem.
Tibor befenyített? .. vagy elolvastad a 96-os BH-t? Esetleg már faszulsz? Ne hagyj ki minket a nagy pöcögetetésekből. Uborka szezon van, röhögni akarunk! Esetleg triggered a korcsot hogy ő árulja el.
Jul 23, 2023 22:00:45
A helyzet megoldása
(
x
1
)
Jul 23, 2023 22:01:19
x
1
)
Jul 23, 2023 22:01:19
Gondolom csetdzsípítít megkérdezte, hogy X mennyiségű Y százalékos sör mikor megy ki a szervezetéből, és stopper órával, másodpercre pontosan kiméri, hogy mikor kell meginni az utolsó työrikét, hogy reggel 0%-os véralkohol szinttel jelenjen meg a vezetésen.
Csak azt hagytad ki a számításból Púp, hogy az emberi szervezet nem egy kibaszott számítógép. Te dependens vagy, ami még gyógyszeres kezelés mellett is közepesen erős elvonási tüneteket csinál, nem véletlen, hogy a legtöbb elvonó/rehab benfekvős. Neked otthon tuti nincs over-the-counter gyógyszered alkoholmegvonás tüneteire, szóval amit most elterveztél, abban olyan hajnali háromig lehet eljutni.
Ha holnap nem, de a héten szinte 80% hogy az oktató le fog baszni, vagy amiatt, hogy nem bírod megállni a hajnali piálást, vagy amiatt, hogy 0 mozgáskoordinációd van, úgy meg nem lehet vezetni.
Csak azt hagytad ki a számításból Púp, hogy az emberi szervezet nem egy kibaszott számítógép. Te dependens vagy, ami még gyógyszeres kezelés mellett is közepesen erős elvonási tüneteket csinál, nem véletlen, hogy a legtöbb elvonó/rehab benfekvős. Neked otthon tuti nincs over-the-counter gyógyszered alkoholmegvonás tüneteire, szóval amit most elterveztél, abban olyan hajnali háromig lehet eljutni.
Ha holnap nem, de a héten szinte 80% hogy az oktató le fog baszni, vagy amiatt, hogy nem bírod megállni a hajnali piálást, vagy amiatt, hogy 0 mozgáskoordinációd van, úgy meg nem lehet vezetni.
Túl van ez gondolva, jelenleg ott tart, hogy attól kék zöld, hogy részegen az utcán esik kel, milyen vezetés, milyen lakóautó xd
Jul 23, 2023 22:01:19
ascites
(
x
21
)
Jul 23, 2023 22:07:45
x
21
)
Jul 23, 2023 22:07:45
Valami fontos történik holnap, amit a csatornapatkány minden áron el akar titkolni. Nem tipikus auti augusztus 1 volt az elhatározás, hanem most hétfő. Jó, jó, jogsi így meg úgy, de szerintem többről van szó.
Tegnap azt mondta, hogy szánt szándékkal nem beszél arról, hogy milyen a kapcsolata a tranyóval, vagyis teljes a szimbiózis, ha fasírtban lennének, gyalázná.
Szerintem a fogytos és a szaros beköltözik valahova, azért kell a teljes hírzárlat. Valahol találtak egy fészket (Szolnokon vagy valahol a Keleti mellett) és most ott akarnak lapítani, amíg át nem tudnak tudnak térni a nomadizálásra. Persze nem fognak lakókocsizni, de nem a lényeg.
Gémeskúti trollok, járjunk nyitott szemmel! Szerintem lakásvadászaton vagyunk.
Tegnap azt mondta, hogy szánt szándékkal nem beszél arról, hogy milyen a kapcsolata a tranyóval, vagyis teljes a szimbiózis, ha fasírtban lennének, gyalázná.
Szerintem a fogytos és a szaros beköltözik valahova, azért kell a teljes hírzárlat. Valahol találtak egy fészket (Szolnokon vagy valahol a Keleti mellett) és most ott akarnak lapítani, amíg át nem tudnak tudnak térni a nomadizálásra. Persze nem fognak lakókocsizni, de nem a lényeg.
Gémeskúti trollok, járjunk nyitott szemmel! Szerintem lakásvadászaton vagyunk.
Jul 23, 2023 22:07:45
Hahó
(
x
84
)
Jul 23, 2023 22:08:23
x
84
)
Jul 23, 2023 22:08:23
holnaptól ne feledjük, főleg a szolnoki trollok:
www.sprintjogositvany.hu/oktatok/oktatoink.html
a legesélyesebbek:
Úri-Kovács István - Opel Astra - 70/3335103
Tamási Ferenc - Opel Corsa - 20/9566711
A trollkodás joga fenntartva!
www.sprintjogositvany.hu/oktatok/oktatoink.html
a legesélyesebbek:
Úri-Kovács István - Opel Astra - 70/3335103
Tamási Ferenc - Opel Corsa - 20/9566711
Jul 23, 2023 22:08:23
Betöjt Laptop
(
x
20
)
Jul 23, 2023 22:08:49
x
20
)
Jul 23, 2023 22:08:49
Egyébként, ha már a korcs úgyis elpatkánykodik, átmegyek én is olvasóba, ezzel csökkentve a seggfájósoknak az olvasás mennyiségét.
Kicsit több energiát fordítok az edzésre, ami így is kielégítően halad.
Augusztus végén, szeptember elején jövök.
Viszlát.
Endre!
Kurvaanyád.
MINDIG MINDEN ÍGÉRETEM MEGTARTOM
Kicsit több energiát fordítok az edzésre, ami így is kielégítően halad.
Augusztus végén, szeptember elején jövök.
Viszlát.
Endre!
Kurvaanyád.
Jul 23, 2023 22:08:49
Betöjt Laptop
(
x
20
)
Jul 23, 2023 22:10:40
x
20
)
Jul 23, 2023 22:10:40
Hetyetye...
Szerintem a fogytos és a szaros beköltözik valahova, azért kell a teljes hírzárlat. Valahol találtak egy fészket (Szolnokon vagy valahol a Keleti mellett) és most ott akarnak lapítani, amíg át nem tudnak tudnak térni a nomadizálásra. Persze nem fognak lakókocsizni, de nem a lényeg.
Gémeskúti trollok, járjunk nyitott szemmel! Szerintem lakásvadászaton vagyunk.
Szerintem a fogytos és a szaros beköltözik valahova, azért kell a teljes hírzárlat. Valahol találtak egy fészket (Szolnokon vagy valahol a Keleti mellett) és most ott akarnak lapítani, amíg át nem tudnak tudnak térni a nomadizálásra. Persze nem fognak lakókocsizni, de nem a lényeg.
Gémeskúti trollok, járjunk nyitott szemmel! Szerintem lakásvadászaton vagyunk.
Vigyázó szememet a Keleti környékére vetem.
Jul 23, 2023 22:10:40
A helyzet megoldása
(
x
1
)
Jul 23, 2023 22:56:19
x
1
)
Jul 23, 2023 22:56:19
Miután a trollok vagy 100-szor leírták neki hogy automatával csak automatásat vezethet ő csakazért sem hitte ezt el, csak amikor picit kijózanodott és rákeresett hogy tényleg, akkor úgy döntött hogy az nem jó neki.
Pedig automatával még lett is volna - 0nál nagyobb - esélye levizsgázni, gyaháty... Ebben eddig lehetett eljutni.
Pedig automatával még lett is volna - 0nál nagyobb - esélye levizsgázni, gyaháty... Ebben eddig lehetett eljutni.
Elképzelem, ahogy az első pirosnál nem nyomja a féket, majd közli amikor elkezd kigurulni az auto, hogy “nem nyomok semmit mégis mety, esz ety tipushibás szharrr”
Jul 23, 2023 22:56:19
« 2023-07-22
2023-07-23
2023-07-24 »
Amit viszont ez a recskas is lehajlo picsasszajjal mondott az a “30 óra ÉÉS 590km” tehát rájött lehet a barom, hogy ha óránként 8 kilométert mennek, akkor 30 ora alatt nem lesz 590km, nyilván lehúzva a balek sodit.
Ezt én is kicsit sokallom. Valószínűleg vagy egy pénzéhes oktatót talált be, vagy egy troll szabadnapos. :)